bugün

senden öncekini hatırlatma. terk edilirsin.
Mektup başlığına yazmıyorum, çünkü uzun şeyler yazmak isterdim. Bir şey hissetmeden yazamazdım da.

Ama ufak bi' not sana; soyle ol böyle ol demeyeceğim çünkü sipariş verir gibi olmasın,kriterleri saymış gibi alismak, sevmek, bağlanmak olmasın. Biraz hesapsızca, plansızca olsun sevebilirsem seni.
Ve bir de, edebiyat aşığı olman , şiirden anlaman , şairleri benim kadar sevmen gerekmiyor ,gerçekten. Ama sana yazarsam eğer,bana bir mektupla dönüş yapacak kadar güzel bir sevgimiz olabilir bak. Ağdalı cümlelere ihtiyacım yok, ifade edebilme olursa zaten,neden olmasın ki?
Olamaz mi,olabilir..?
mümkünse gelme hiç çünkü sen de gideceksin tekrar üzülmeye gücüm yok hemen dön yoldan ve gelme.
snrm sn glmycksn .s.s
inş sakalın vardır.
beni neden yalnız bırakıyorsun? boyundan posundan utan. boy kaç bu arada? *
ne çabuk geçti şu 4 sene.
Gelsene olm. Niye bekletiyon tam zamanı bak. Gel tam şu an şu dakika hadi.
can yücel türü yalnızlığımın sebebisin sevgilim.
"yalnızım. çünkü herhangi biriyle değil, beklediğime değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola." .
hadi da nerde kaldın.
Çapkın erkeğin seni bekliyor. Hadi gel çayi koydum üstüne.
eğer bir gün olursa;

"ne olursun o'nu kıskanma, ne olur..."
üzeceksen hic gelme lan.
sevgililik işleri hoşuma gitmemeye başladı. öyle veya böyle ilişki mutlaka piç oluyor. hoşlandığım adamlar olmuş olabilir. aşık olmuş olduğum adamlar da olacaktır belki. bunların hiç onemi yok. sonunun ne olduğunu bildiğim bir iliskiye başlıyacagım. yani konuşup görüşüp iş sevgililiğe geldiğinde bırakıp kaçmıyorsam muhtemelen hayatın boyunca uyandığında bu yüzü göreceksin demektir.
ben şimdi oturup saatlerce ders çalışıyorum ya inşallah sen bu sıcakta mini şort giyen bi kızın bacaklarına bakmaktan daha hayırlı bişey yapıyorsundur. haa, bu arada akşam eve gelirken ekmekle yoğurt al, unutma.

not: bu da iki sene önceden (#13981717)
selam hayatım. sana hayatım demeye korkuyorum. bundan önce bunu dediklerim gittiler veya yoklar şu anda kısaca. ama alış ben böyle hitap etmeyi seviyorum. en çok böyle anlam buluyor sana bakış açım. Öyle bunu olma demicem sana. özgür olmayı onun kıymetini bil. hayattan keyif almak için bugüne kadar ne yaptıysan onlara devam et. benimle birlikte konuş durmadan konuş, paylaş bana yeter. gülmekten karnimiza ağrılar girdiği anları hiç unutmayalım ama hep böyle duygusal olmaz tabi arada salaklilkkari ihmal etmeyelim. sen beni bil. ben seni. ha bi de. bi çay demle de balkonda sohbet edelim.
eşarbını tak ve gel.
sen gene nerelerde geziyosun? erken gel demedim mi sana?
sana çok ihtiyacım var...
vazgeçme bekle beni! geleceğim mutlaka sabret.
Meşglsn galba .s .s
Geleceksin, belki çok seveceksin, zamanı gelince gideceksin. Bir keşkeye daha yer yok kalbimde, birlikte ölecek miyiz?
her ikimizin de ayrı hayatı var, sen şuan başka yerdesin ben başka yerde. neler yaptığımızdan haberimiz bile yok. ama gün geçtikçe yakınlaşacağız birbirimize. yaptığımız her davranış, attığımız her adım bizi birbirimize yaklaştıracak. biz istesek de istemesek de bunu değiştiremeyeceğiz. gün gelecek tek bir noktada kesişecek hayatlarımız. iki ayrı yol tek hayat olacak.
çabuk gel.
terkedip agzima sicicaksan hic gelme.