bugün

gecmis zaman olur ki mahlaslı sözlük yazarı sayesinde gittikçe ahlakı artan, gittikçe müslümanlaşan, gittikçe namaz kılan yazar sayısı artan sözlüğün içinde bulunduğu sevindirici durumdur.

yavaş yavaş ateistler ve komünistler sözlükten temizlenecek ve sözlük daha sağlam bir hal alacaktır. gerekirse bütün ateistler fişlenecek ve sözlük ortasında ifşa edilip dışlanacaktır. moderasyona sivil baskı uygulanacak ve bütün bu saydığımız allahsızlar sözlükten def edilecektir!
aksine yobazlaşan sözlüktür.
abdestsiz imamın arkasında namaz kılan cemaat gibi olan sözlüktür. balık baştan kokacağına göre sözlükçe kafir oluruz klavyene kuvvet evlat yeni ruhani liderimiz sensin.
geçmiş zaman olur ki ile yavşamasından korkulan sözlüktür. ulan delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış. millet bakıyor; adam gibi fikir firaset yok şahsında aklınca ironi yaparak prim yapmaya çalışıyor. la bu hiçbir şeye boşuna içlenmeyen eleman da ironi yapıyor hatta günahım kadar da hazzetmem ama eleman beceriyor bu işi haci. sıçtınız sıvazlamayın bari.
sözlükte yapılan bir araştırmaya göre ateist kesimin popülasyonu, gecmis zaman olur ki nicknameli yazarın üye olmasından itibaren müthiş bir ivme kazanmış ve doruk noktasına ulaşmıştır.

ben demiyorum, istatistikler yalan söylemez.
bu ne la kadın programı gibi!
(bkz: sabah sabah seda sayan)
mal beyanı.
Güldüren hezeyandır.
Geçmişe rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı.
Ateş olsa kibriti zor yapabilecek yazar sözü.
Ateş olsa kibriti zor yapabilecek yazar sözü.
(bkz: ateistler benim köftemi yesin)

https://youtu.be/spayqH8Fgg4

bugün bir daha gördük ki var olan bir durumdur.