bugün

Gecelerin uğultusu benim feryadım.
Bütün geceler bu kadar karanlıkmı ve neden her gündüz yalandan aydınlık?
Akşam daha be gülüm.
seni kaybetmek, beylik düzünde yaşamak gibi.
(bkz: kaan boşnak)
Henüz sen gelmedin ama herkes sana bir söz bırakmanın derdinde.
gözlerinden akan, içinde kalan umutlarıydı.
vicdanını parise moskovaya satanlar, küfür diye bakarlar senin dualarına.
ben niye normal bir insan gibi değilim amk. yoksa herkes üç maymunu mu oynuyor.
nedir bu cool adam cool kız tavırları. eskiden yoktu böyle şeyler. benim dönemim geçmiş daha önce doğmalıymışım.
Bu turabi napıyor ag.
yükselişim yarınsa dövüşmeye bugünden başlarım.
Dur şu işi eve götüreyim 1 saatte yaparım dediğim ne varsa en az 3 saat sürüyor amk. neden... çünkü zaman, uzay-mekanda bükülebilen bir boyuttur.
"midemi bulandırıyorsunuz orospu çocukları"
Sevdigin kadar sevilirsin lafi kulliyen yalan. Ama sevmek guzeldir. Sevin sevebildiginiz kadar. Cunku sevmek sevilmekten daha zordur.
Şükürler olsun.
sormuyorsa merak etmiyordur, anlatma.
yüce gladyatör gannicustan gelsin o zaman: never fucking loose! türkçesi kaybetmeyeceksin bu amk dünyasında olarak çevirilir tarafımca
fikrinin ne kadar güzel olduğunu düşünüyorsan düşün, kendine sakla. kimsenin sikinde değil. (eğer) (sorulmadıysa)
bilmiyorsan öğrenirim deme, öğren öyle gel...
bir konuya ortasında dahil olduysan 'ne oldu' diye sorma, kimse sana özet geçmek için yanıp tutuşmuyor.
yapabileceğin bir şey yoksa gövdeni bulunduğun yerden uzağa götür. ayak altına dolaşanları kimse sevmez.
Bir şeyler hala mümkün olabilir.
Ama artık mühim değil.
terazinin ağırlık konan kefesinin ne çektiği bellidir. asıl dengeyi sağlayacak olan terazinin boş kefesinin gelenidir.
övgü işitmediğin birini övme, götündeki yabancı dili herkes yadırgar.
o söylediğini hiç hak etmedim öyle birisi değilim lan ben çok kırgınım.
konuştuğun zaman dinlenmiyorsan orada bir daha konuşma, kimseye laf anlatmak gibi bir yükün yok.
güncel Önemli Başlıklar