bugün

"Her insan gördüğü rüyanın tabiridir."- Sigmund Freud. iyi geceler.
sen mi hayallerimsin, hayallerim mi sen ? bilemiyorum.
bir şeyi sadece sen biliyorsan, anlattığın her şey doğrudur.
Beni anlamıyorlardı. Zarar yok. Zaten
beni, daha kimler anlamadı.
Senin sesin guzeldir,
Iki cay soylesene.
yarına bir devrim sabahında uyanacağını düşünerek uyu.
Yaptığın iyiliği denize atma. Birisine ver. Ama kendini göstermek için değil. O da başkasına iyilik yapsın diye. Tüm dünyaya yayılır merak etme.
demir tava geldi kömür bitti
akıl başa geldi ömür bitti.
şüphesiz ki duygular konusunda fevkalede beceriksizim.
yarın olduğunda asla yarın olduğunu bilmeyeceksin çünkü yaşayanlar için sadece bugün vardır.
tamam mesafeler aşka engel değil ama
ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mı orada?
(bkz: cemal süreya)
Sana söylemek istediğim en güzel söz; henüz söylememiş olduğum sözdür.
bıraktım.
Gece gece fazla yormayın kendinizi.
(bkz: düz mantık hayat kurtarır)
aşk romantizm ; evlilik ise realizmdir.
Bir fahişenin karnındaki bebek kadar masumdur bir açıdan aşk, ama ne açıdan bakarsan bak or. çocuğudur işte...
''Gün gelir, dudaklarını yalayacak zamanı bile alır elinden Hüda.'' amin maalouf - semerkant, syf.283.
saçımı hasretinin siyahına boyadım. vakit istediği kadar geçsin sensizliğin dibi gelmez artık.
"ağlama anne, benim için ağlama. ben de herkes kadar aldım acılardan."
Gece, gündüz artık ne zaman açıklanırsa şu sınav lütfen içimden geçen şey olsun. Hatta yanlışlıkla harika derece de yapabilirim. Önce ablamı, sonra v'yi, sonra kuzenimi, tarçınımı ve hocalarımı...ağlayarak birlikte mutlu olmak istiyorum. Bana o kadar emeğin var ki, iyi ki varsın, en çok seninle sevinmek istiyorum.. Belli olduğunda editlicem bu entryyi, umarım mutlu son benim için vardır..
Bazen ne yaparsan yap yaranamıyorsun.
Ve yaranamadıkça yaralanıyorsun.
Reddedildim....cok mutsuzum.
"Gerçek her şeyin üstündedir. Zavallı egolarımızın bile."
Sokak köşeleri kapılmış. Gülüşmeler yalıyor, bir yalnızlık boyu yürüdüğün sokakta kulağını. insan yoruyor. insan yoruluyor.. -P.P.-
Aynı gece, iki farklı yatağa yatıyorum. üçüncüsü, ilk ikisini unutturur inşallah.
Evet biraz anlam karmaşası var.
Zaten anlayan da yok.
Burjuva için parlayacaksa güneşi de söndürürüz.