bugün

keep your friends rich and your enemies rich, and wait to find out which is which.
Kime ait olduğuna dair bir bilgim yok, denk geldim az önce, bu olsun;

''Ederinden fazla değer verdiğin herkes, istisnasız herkes, bir gün seni buna pişman eder.''

Çok doğru.
Dizlerimin ustunde yasamaktansa, ayaklarimin uzerinde olmeyi tercih ederim
Ernesto "Che" GUEVARA
"Deneyim, yitirdiğimiz masumiyetimizdir."

William blake.
Kötü şartlar kötü insanlar doğurur. Şartları güzelleştirin.
Bazı insanları düşünmeyin çünkü sarf edeceğiniz enerjiye değmiyor.
Gideni bırak, zorla güzellik olmaz. Medeni bir insan ol. Evet.
Yüksek topuklu alçak insanlar..
Şimdi usulca uyuyan ruhumu kaplayan kirli bedenimden yeniden nefret etme zamani.
Kirli gecelerin ve sokaklarin icinden geliyorum hepinize. Kusura bakmayin koyu siyah o yüzden gözlerim.
Birazdan tenime değecek olan suyun soğuğu uyaricak ruhumu. Oysa ben sereserpe uyumak istiyordum yaninda.
Ama gel gör ki soğuk bir yatakta bir tenin pürüzü ile buldum kendimi ve simdi bu acınası halimi temizlemem lazım.
Iyi geceler sevgili.
Belki bir gün yine görürüm kahve'rengi gozlerini...

yusuf sezgin Aybey
Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım.
Tuttukca güçleniyorum kalabalık oluyorum.
Bu senin eski zaman gözlerin yalnız gibi.
görsel
cezayir tüfeği kadar penisin olacağına fındık kadar vajinan olsun.

derin anlamlar içerir. (bkz: anladın sen onu)
dert penise benzer daha büyüğünü görene kadar en büyüğü sende sanarsın.

bizzat dedemin kendi sözüdür bana da cami yolunda söylemişti ne düşündüyse artık.
Hep sarhoş olmalı. Her şey bunda; tek sorun bu.
Omuzlarınızı ezen, sizi toprağa doğru çeken Zaman’ın korkunç ağırlığını duymamak için durmamacasına sarhoş olmalısınız.
Birileri için Varlığınız değerli olabilir; asıl olan, o birileri için yokluğunuzda ne olduğunuzdur.
"yeni bir kitap alınca önce son sayfasını okurum. eğer bitirmeden ölürsem sonunu bileyim diye.dostum işte bu karamsarlıktır."
bıldırki hurmalar götümü tırmalar.
görsel
bil ki insanın değerini yalakalığı gösterir, keratayı ortamda görmeyince özlersin egon yamulur .doğrucu davutları , işine gelmeyen insanları ise sallamazsın aman ne o öyle ruhsuz hıh .

-biraz ağır oldu ya yumuşatalım bu sözü, karizma bir şey olsun .
-haklısın abim
Eğitimli insanlar öncelikle adalete değer verir. Eğitimli insanlar adalet olmadan cesaret sahibi olunca asi olurlar. Küçük insanlar adalet olmadan cesaret sahibi olunca haydut olurlar.

Konfüçyüs
sevse sorardım nedenini de sevmemiş be abi! sen beni neden sevmedin diye sorulur mu? insan kendini bile bile bu kadar kırar mı?
görsel
Fransızca'da özlemek yerine eksik bırakmak fiili var. Mesela "Onu özlüyorum." değil de, "O beni eksik bıraktı." diyorsun. Fazla anlamlı.
gözlerin,senin gözlerin umuttur çocuk.
Ölüler yaşayanlardan daha fazla çiçek alır. Çünkü pişmanlık, minnetten daha güçlüdür.