bugün

görsel
bir gün kuşandığımız zırhlarımızdan kurtulup, sonsuz gökyüzünün güzelliğini birlikte izleyebilir miyiz dersin?
Ayıptır söylemesi,ama hala hasretim sana.
Carpe diem.
Karamsar olmak zor değil, zor olan çılgın bir fırtınadan sonra bile meydana çıkan gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir.
yaranamadım yavrum yaranamadım...
Trafikte biraz saygı.
Bir şey kaybetmezsiniz.
Love is a losing game.
Üzülerek sevmeyin.
Gözlerimde biriken yaşları silen geceye baktım. Sonra bir de senin yüzüne. Yine kandırdın beni sana geliyorum koşarak.
henüz yaşanmadı ki en güzel bahar, daha günler var.
Davet et, hayret et, af et, tövbe et ama, ihanet etme.
(bkz: Cadir kurdum düzzüne sikişeyim gozune)
sizde olmasanız bugünde yalnızım iyi ki varsın sözlük.
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen.
Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım,kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm!
Boş anons çekme reis.
Dakika 90 da geride olan takımın, kornerlerde gol atmaya çalışan kalecisi gibi hissediyorum kendimi. Öylesine çaresiz, inadına umut dolu..
şuan vatan için birileri nöbet tutmaktadır.
insan bir yerde doğdu mu oralı olmuyor, o zamanlı oluyor daha çok. Memleketi o zaman oluyor. Doğduğumuz büyüdüğümüz şehirdeki bütün değişimleri hüzünle kaydetmemizin nedeni bu. Hüzünlenmek için illa somut bir yıkıma da gerek yok. “Eskiden bu okulun kapısı paslıydı ne güzel,” diye üzüldüğüm de oldu. Konu doğduğumuz yerin mazisi olunca asla vazgeçemeyeceğimiz takıntılar var çünkü. Renkler var, sesler var, kokular var, binlerce ıvır zıvır var. Sonsuza kadar yitirilmiş anlar var. insan zamanını durdurmak istediği yere aittir.
Neyim olursan ol da hayal kırıklığım olma. Orası çok kalabalık, tanıyamam seni.
şiştim.
Seven sikilir siken sevilir bilader...
tiyatro bitti beklemeye lüzum görmüyorum.
Çok sevdik be abi.