bugün

arkadaş ne götlek bir sevgili bu. ne götlek bir durum. hayır tamam at mesaj at, senden iğreniyorum de, allah belanı versin diye saydır bunları anlarım, anlayışla karşıladım zaten lakin yeni sevgilinle sarmaş dolaş çektirdiğin fotoğrafı bana atmaktaki amacın nedir? valla anlayamadım. amacın beni kıskandırmak ise, "ne olursun bana geri dön tülay" diyor isen, yanlış yol seçmişsin gerzek sevgilim benim. böyle aptalca kıskandırma çabalarına giren kızlara kapım zaten kapalı. yok amacın hıncını almaksa, maalesef bu konuda da başarısız oldun. :(
seni unutamadığına tekrar denemek istediğine dair sözler sarfedip zaten yaptığı bir tutarsızlıktır,aldığı yanıtta olumsuz fakat kırıcı olmamasına ragmen bir süre sonra eski sevgilisiyle tekrar birlikte olduğunu ve ömürlük bu sevda muhabbetleri yaptığını ögrendiğinizde o zihniyetin suratındakileri yer değitirmek istersiniz. işte bu duyguyu bunu yaşatan dışında kimsenin yaşamamasını temenni ederim.
bunların bi de gözünün önünde yeni sevgilisiyle el ele gezeni vardır lakin bu başlık için konu dışı kalmaktadır.
heyecanlandırıyorsa durum kötüdür. eski anılar hatırlanır..
iyiki terkedilmiş bir sevgili.
eskiyi o kadar özledim ki sevgili değil eskiyi hatırlatan herhangi birşey bile olabilir.
bir eşekle sevişirken çekilen fotoğraflar cevap olarak atıldığı takdirde cevabını alacak olan sevgilidir.
uykuyu bölmesinin de gazıyla, hunharca küfür yiyecek eski sevgilidir.
(bkz: sarhoş sevgili)
Dikkat et hayatının içine s*çmaya geliyorum mesajıdır bu,seviyorsan bir umutla beklemişsindir bu mesajı,ama şeytana uyma sana yaptıklarını gözünün önüne getir,sana söylediklerini düşün,seni bir kere çok sevse eski sevgilin olmazdı arkadaş!
ya bi siktir git cümlesini hakeder.
bi bitmediniz gitti amk cümlesinin hak eden kişiliktir.
kaşınıyordur.
sonunda '' kusura bakma rahatsız ettim ya, iyi geceler'' diyorsa problem olmayan mesajdır.
ulan nedir senden çektiğim benim denilecek sevgilidir. (eski olmasından belli değil mi?)
amacını anlayamadığım sevgilidir.
ne istiyorsun bitmiş gitmiş hikayeden? cılkını çıkardın artık, yeter be kardeşim!
bahane arıyordur, dün gece yaşadığım durumdur, cevap vermediğim için evimin önüne gelmeye kalkan şahsiyettir, özlemişse özlemini içinde yaşasın, çatlasın patlasın bana ne dediğim eski sevgilidir, bir gitsindir.
pist şeklinde atıyorsa düşüncelere sevkeder. tam da uyumak üzereyken.
muhtemelen ilk seçenek değilsinizdir, alınacak cevaba göre son seçenek de olmayacaksınızdır.
kız ise regl dönemindedir erkek ise öpüşme sahnesi izlemiştir.
adamın hayatını domaltıp siken bir metnin yazarı olan er ya da hatun kişidir...

öyle ki; henüz yaraları sarılmamış bir doğal afet düşün. Örneğin deprem. deprem olsun, 1 milyon kişi ölsün, marmara bölgesi yıkılsın... daha bunların acısı geçmeden bir de sel bassın ortalığı, 1 milyon kişi de orada ölsün...

bir sigara yakıp "amına koyim böyle işin ben" dedikten sonra usulca azer bülbül parçalarına sızmaktır.
gece atmasının sebebi başka şeylerle meşgul olmadığın için ve muhtemelen sakin olduğun için, aklını kurcalamanın en uygun saatidir. yemezler efendim. eskide kalmışsın bi kere. rehberden başka birini bulup aynen devam et.
what ??????
güncel Önemli Başlıklar