bugün

zengin erkeklerin yapabileceği şeydir.

düşünüyorum bu aralar. gelişmeleri yazarım.

görsel
görsel
atmasyon haberdir.
var olduğunu düşündüğüm ne yazık ki parayla her şeyin satın alınabileceğini gösteren durum.
Başka bi kadına 190€ bile vermem ama bu kadın bi başka. O kadar param olsun, hatta tüm servetim o olsun, 1 saniye düşünmem. Tabi ki sadece sex değil. Sabaha kadar beraber olmak için. Elimi tutsun, saçımı yuzumu okşasın, gözlerime baksın ... Uuvv duş alıp geleyim.
kdv dahil mi değil mi ona göre değişir.
Hemen babama 2 evi sattırıp gerçekleştireceğim eylem.

Numara verin lan rezervasyon yaptırayım.
hayalperest abazan fakirlere başlık açtırır.
servet harcanası tekliftir efendiler. değil bir gece 1 saat için bile verilir.
hiç kusura bakmayın ama milyarder olsam bu parayı seve seve verirdim. monica bellucci la bu. dünyanın en seksilerinden. muazzam bir hatıra olur. lakin bi riski de var ki, ondan sonra başka biriyle nasıl yapabileceksiniz.
ama bi yandan da 5 dakikalık zevk için abes durmuyor değil. lakin ilaçlarla filan 3 saate çıksa olabilir. bi de sarılıp uyuması var. ohyşş.
ben kendimi 10 bin avroya bırakırım.
190 bin euroya, 1900 tane rusla yatılır lan. rus diyoruz bakın rus. onu bunu geç rocco siffredi usulü avrupayı turlarsın olm. madem bi günaha girecen tam gir amk.
param olsa o parayı bir gece geçirmekten geçtim sadece birlikte yemek yiyebilmek için de veririm.

rusun da alasını gördük her şeyin kendince tadı var ama çok nadir rastlanan bir özellik var ki;

(bkz: klas)

edit: yediğimiz eksilere bakılırsa okullar tatil olmuş. sen git beren saat'e bakıp osbir çek liseli. abiler sohbet ediyor burda...
karaköy'de aynısı 30 lira amk.
bi rusun bi japonun bi almanın bi hintlinin amından farklı bi amı olmayacağından gereksiz harcamadır. O parayla harem kurarsın amk. Iyi para ama lan. Benim amım olsa o paraya bin gün birlikte olurdum da bana bi gün bile katlanacak erkeği nerden bulurdum orası da ayrı bi konu.
vincent casselin milyarları döktüğü eylemin tek gecelik olanıdır.
böbreklerden biri artı karaciğerin %50 hissesini satıp, holosko artı bir miktarda para versem 190 bin euro yapar mı acaba diye düşündüren eylem.
ama 190 bin nedir ulan? dünyanın en güzel kadınına bile 190 bin oyro paha mı biçilir?? tek kişilik barajın üstüne top vurmayı başaran adam bile 96 milyon ediyor yani.
hayatta satın alamayacağınız şeyler vardır, bu da onlardan biri olmalı.