bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  konuya romantik değil de gerçekçi bakış açısından bakıldığında, huzurdan çok bela bulabileceğiniz eylemdir.

  gecenin bir saatinde sahilde tek başına denizi izleyeni ya polis, ya orada içki içen sarhoşlar ya da şehir teröristleri** karşılar. kadınların üstüne bir de oradan geçenlerin attıkları laflarla muhattap olmak zorunda kalmaları da ayrı bir sinir bozucu olaydır.
  2 -1 ... kirraboo
 2. 2.
  deniz sanki bir perdeymiş gibi tüm hayallerini düşlerini anılarını denizin üzerinde izleme fırsatını bulabileceğin, genellikle eski kız arkadaşla ilgili anıların canlanacağı durum...
  ... beraent
 3. 3.
  bunalım takılmak için ideal yöntem,kafa güzelse pek bir işe yarar.
  ... puldüşü
 4. 4.
  aileyle veya arkadaslarla denizi izlemek cok guzeldir.. keyiflidir..
  ... 4bucuktan5bucuk
 5. 5.
  ilham perilerini yanınıza almanın en ideal yoludur..

  Efkar,hüzün,belki mutluluk,biraz yalnız kalma hatta hayata dair birşeyler yazma gibi isteklerin yoğunlaşıp, perilerle beraber bir gece geçirme eylemidir.. Denizin ay ile birleşimindeki yakamoz önünde saatlerce oturup, dinlenmektir aslında yaşam.. Yaşamın kıyısında açmak bir bira ve yazmak sadece..
  1 ... witchande
 6. 6.
  insanı aptala bağlatan bir eylem olsa da huzur vediği bir gerçektir. yazlık mekanlar için öneri:
  eğer oturulan yer rahat değilse, oturmak istemiyorsanız, ortama kıl olduysanız, kendiniz kılsanız... neyse, kanoyla biraz açılıp kanonun üstüne yatmak da iyi bir fikirdir. sadece saatler sonra başka bir siteden çıkma tehlikesi var..*
  daha iyisi de şamda kayısı artık.
  ... mozambik tavsani
 7. 7.
  ya sahile inerken ya da dönerken elbet bir sorun çıkartacak, bir tinerciye ya da sarho$la tartı$ma içine girilecektir. zaten bozuk olan moral, kar$ıdakı insan dövülse bile düzelmeyecektir. en iyisi, bırakın inmeyin bir yere. açın camı, oturun koltuğunuza üç bira alın evde takılın.
  ... 3742372836
 8. 8.
  Su berraktir, azizdir ve huzur doludur; dolayisi ile insanin kafasini dinleyip kendini bulmasina ve huzurlu olmasina vesile olan bir harekettir.
  ... fidelite
 9. 9.
  O HAKKI MALESEFE KENDiNi BiLMEZLER YÜZÜNDEN ELiMiZDEN ALINDIĞI DURUMDUR.
  ... kimse yazmazsa ben yazarim
 10. 10.
  (#1815066)
  ... zargana