bugün

ulan arkasında dursak tecavüzcü mü beni sikecek mi diye düşünürler önlerine geçsek abazan kendini göstermeye çalışıyor beynini siktiğim dersiniz. gerçekten bizim işimiz zor. bize ayrı yol yapmaları lazım.
önüne geçene kadar kızın yüreği ağzına gelir geçtikten sonra kızda derin bir rahatlama olur tabi.
faşizmin tillahıdır. önümde kız yürürken özellikle de gece illa onun önüne geçmek zorunda hissetmek faşizm değil de nedir.
allah belanı versin türkiye, allah belanızı versin pis sapıklar, allah belanızı vesin kötü niyetli insanlar, sizin yüzünüzden sokakta gönül rahatlığıyla yürüyemiyoruz.
Yapabileceğimiz en mantıklı harekettir erkekler olarak.
Kızın içinde korku uyandırmamak isteniyorsa yapılması gereken eylemdir.
hızlı hızlı adımlarla kızın önüne geçeyim derken düşmüşlüğüm var benim.
hasım sahibimisiniz lan arkadan gelenden korkuyorsunuz.
kadınların kendilerini rahat ve güvende hissetmesini sağlayacak hareket.

ama o kadın ''şişşt yakışıklı'' deyiverseee hareket hemen masumiyetini yitiriverir.
Erkekler hiç dışarı çıkmasın. Öylesi kadınlar için daha güvenli.
Zannımca arkadan takip mi ediyor şüphesini yok etmek içindir.
Düşen yazar güldürmüştür.

Ama yapılması gerekendir. Her an her seyin olabileceği bu ülkede bu denli korkunun yaşanması acı ama gerçek malesef. Birazda anlayış empati meselesi herkes yapamayabilir kötü niyetli olmasa bile.

Akşam vakti önümde bir erkek yürürken adımlarımı yavaşlatıp durup beklediğimi biliyorum onu arkamda bırakmamak için. Bu korkuyu yaşamadan anlayamazsınız. Lanet olsunki kızın önüne geçerek ona büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Ne acı adımlarımızın bile hesabını veriyor oluşumuz. Allah kahretsin kötü insanları.
O mahalle ortamında olabilecek biseydir ya kızı korkutmamak için yada arkasına bakiyon sanilmamasi için yapılır.
Yapılması gerekendir. Yapanlara teşekkür ederiz.
önünü kesmediğiniz sürece sorun çıkmaz.
beni gören kaldırım değiştirdiği için hiç böyle sıkıntılarım olmadı.
hayır birde hızlı yürüyorlarki koşmaya başlıyosun artık. incelik kibarlık yapiyim derken bir gün kapkaççı zannedecekler ona yanıyorum.
Canını seven her erkeğin yapması gereken eylemdir. Zira birazdan imdaaatt sapık var götümü emcükledi diye bağıracak. Çünkü herkes onu zikmek istiyor.
Tramessi çıkarsa o zaman görürüm sizi:d.
şu ihtiyacın içimizde oluşması bile ne kadar iğrençleşmiş bir toplumda yaşadığımızın yeterli bir göstergesi.
Nedense beni daha çok tedirgin edendir.

Yani ben önümde yürüyen erkeği geçmeye çalışıyorum. Arkamdan gelen tehlikeden daha hızlı kaçabilirim ama önümden gelen tehlike şok etkisi yaratır.

Bilmiyorum belki de ben tuhafım.