bugün

uzun zamandır dinlemeyi unuttuğumu fark ettiğim gruptur. üzüldüm özellikle bir şarkısını bu kadar uzun süre dinlemediğim için * . tavsiye edilir her zaman.
bir zamanlar en sevilen grupt.u hala dinlenir aslında, tesadüfen denk gelince tüyleri diken diken eder.
ilk albümünü zamanında ne kadar çok dinlediysem artık, o şarkılarını dinleyince mide bulandıran gruptur.
bu grubun bir şarkısı vardır, çok az kişi farkındadır, insanı mahvedecek türden bir şarkıdır.

(bkz: lanet olsun)

Şimdi çok yalnız, sensiz yatağım...
Doymadım sana, acıyor canım...

Seni, ah seni arıyorum...

Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme...

Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...

Her şeyim sendin, değerini bilemedim.
Ah burda olsan, neler neler vermezdim...

Seni, ah seni arıyorum...

Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme...
Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
Gündüz seyahat etmeyi sevmezler. güneşin yakıcı sıcağından korunmak istediklerinden yaz aylarında daha sıkça rastlanır bu yolcu kesimine.
uzun süredir ortalıkta yoklar...
geride bıraktığımız saatler içinde mükemmel bir albüm çıkarmış olan türk rak müzik grubu.
http://www.ttnetmuzik.com.tr/#album-Neden-286367
tekrar dinlenendir. hakkettiği değeri görmediğini düşünmekteyim.
kendilerini özletmişlerdi, ve karşınızdalar...
sözleri ezip geçen şarkıların sahibi grup, bütün şarkıları içinize dokunuyor ya, başarılarının en iyi kanıtı.
bir çok şarkısı güzeldir. kalitelidir.
sağlam gruplardandır.
hangi parçalarını dinlediysem boş çıkmadı. şimdilerde dinlediğim;http://www.youtube.com/watch?v=ubJo9JcbZpU

'dönecekmişsin gibi, bekliyorum hala seni...'
yeni şarkısının eskileri kadar etkileyici olmadığını düşündüğüm grup.

http://www.youtube.com/watch?v=ubJo9JcbZpU
Şarkıları ağlatır.

--spoiler--
Sevdim deyip de bir gün seni kandırırlarsa ne olur sen onlara uyma.
--spoiler--
bir bilsen- şarkıları harikadır.
lanet olsun'dan sonra neden'le "biz tamamız, olduk." diyen grup. klibi de ayrı bir güzel.
şuan dinlediğim gruptur.
hakkında bu kadar az entry girilmesi şahsımı şaşırtmış grup. yaptıkları müzik, şarkı sözlerindeki mana bir çok türk müzik grubunun kat kat ötesinde. özellikle bu günlerde sıkça dinlediğim neden şarkısıyla kalitelerini konuşturmuşlardır ayrıca.
bir zamanların dizisi olan "hayat bilgisi" ile tanıdigim gruptur.
canli performanslari gayet iyi olan ayrica sohret pesinde kosmayan nadir grublardandir.
tesekkurler makina.
Meyhaneler sen içtikçe biten ben.

Parcasinin yaratıcılarıdır.
1993 yılında kurulan Edis ilhan ın vokalliğini üstlendiği rock grubudur. yaptığı bir çok eserle hayatın, aşkın dramasını anlatmaya devam etmektedir. (bkz: neden)

'Dönecekmişsin gibi bekliyorum hala seni
Umutlarımı kırma
Sevdim deyip de bir gün
Seni kandırırlarsa nolur sen onlara uyma'
ayrılıgı, özlemi çok iyi anlatan şarkılara sahip müzik grubudur. canlı performansları da çok güzeldir. her şarkılarında sözler gayet anlamlıdır. uyduruk şarkıları yoktur. degerlidirler.
ekşide tabiri caizse itin götüne sokulan gruptur. Hayır anlamıyorum solistin sesine laf atabilirsin, sözleri beğenmeyebilirsin ya da baslar falan hoşuna gitmez. Ama adamların tarzına niye laf atarsın. Adam çıkar istediği tarzda söyler. Yok "ağlak rock"mış bilmem neymiş.
Tanım: "affedecek misin?" şarkısı bağımlılık yapan grup.
Gerçekten güzel bir grup. "Meyhaneler sen" en ünlü şarkılarıdır. Benim favorim "aldatıldık arkadaş" şarkısıdır. Ayrıca nilüferle yaptıkları "haram geceler" düetini de çok severim. Severek dinliyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar