bugün

evet efendim...

insanı sabah namazlarına sürükleyebilen ve dinlerini tepesine çıkararak sakalları diken diken eden bekaretsizlik kokan dul komşu kadındır. hangi amaçla geldiği apaçık belli olup sizden birtakım cinsel isteklerde bulunması an meselesidir. bir an önce kapıdan kovulmalı ve mütedeyyin kişiliğinize zarar vermesi engellenerek çok afedersiniz asla fofeynklenmemeli ve siktir lan kahpe denerek yüzüne kapı vurulmalıdır.

az evvel başıma gelen bu ilginç olayda kanım dondu şerefsizim. şeyim dimdik dolu, sakallarım valla arkadaşlar böyle iğrenç komşuluk ilişkileri anca avrupada falan olur sanıyordum ama ne ilginç türkiye'de de varmış. sağolsun izmirliler hayatımızın her alanına yerleştirdiler cinsel öğeleri. bir de bu illumantici kahpeler var. amy winehouse da ölmüş tövbe allah günah yazmasın yazarsa da az yazsın ama bu da eroincinin tekiydi gözleri falan ne öyle ya. allah ne verirse hayırlısını versin gerçekten.

birkaç dakika önce yatalak valideciğim ve hamile yengemle muhabbet ediyor, yaramaz bir çocuk edasıyla valideciğimin kucağına zıplayıp şakalar yapıyordum. o ise bana kızdı ve yaramazlık yapma bak seni tayyibe veririm diye tehdit yapıyordu. elime boruyu alıp külah yaptım ben de ucuna da iğne bağlayıp valideciğim mutfağa gidince kıçına nişanlayıp püfledim. dövücekti de beni zor kaçtım. sonra seni terkederim bak dedi ve gitti yengemle evi terkettiler. yengeciğim de çok darıldı ve yatalak valideciğimi büyük kızının örümceğine bindirip süre süre götürdü. şu an yalnızım ağlamak üzereyim hala.

hülasa, yalnızlığı tereke bırakmışlar üstüme. ağlıyordu kalbim, kalbimle beraber tüm damarlarım da imamın ardındaki cemaat gibiydi. iç organlarım dayanılmaz bir acı veriyordu bana, kalbimin emriyle tabii ki. aynada adonisime baktım en zor zamanlarımda yaparım bunu. bana güç verir. gerçekten çok kaslı ve yakışıklı, seksi karizmatik, dindoş bir erkeğim. vay dindarına ne de yakışıklıyım dedim ve uzun parliamentimden yakarak karizmatik bir biçimde mutfak masasına oturup sigaramı içmeye başladım. zaten ayıptır söylemesi yılların abazasıyım, her gördüğüm şey meme falan çağrıştırıyor. sony hoparlörüm var 1+1 onları geçen meme gibi gördükten sonra kendime inanamadım. benim gibi ak partili ve dürüst kahramanolojik bir insanın böyle şeyleri aklından geçirmesi beni oldukça yıprattı arkadaşlar.

ah be habibi yorgunsun şu hayatta çok dedim kendime. tam da o esnada kapı çaldı. ulan belki karı marı gelmiştir diye açtım. çok feci yola getiririm arkadaşlar böyle çat kapı komşular gelir diye hazır ve nazır bekliyorum şerefsizim. allah çok sevap yazar bana bence. hemen koştum delikten baktım. delikten bakmadan açmayın kapıyı arkadaşlar. laiki var solcusu var, tecavüzcüsü iti kopuğu var valla. tayyip saklasın sizi sikip atabilirler kendi evinizde zorla tecavüzleyebilirler.

vay dindarına bu ne güzellik. bildiğin bir kadın var lan kapıda göğüsleri falan mevcut. 1.80 boylarında, gayet sevişebilitesi yüksek, iri göğüslü, mini etekli, sarışın, kırmızı öjeli, pembe rujlu ve hal ve tavırlarından gayette izmirli olduğunu düşündüğüm bir bayan.

hemen açtım kapıyı;

hbbia: buyrun hanımefendi, gecenin bu vakti ne istemiştiniz? yoksa evde yalnız olduğumu anlayıp benim cinsel penisimle ilgili bir şeyler mi istediniz. eğer niyetiniz böyleyse bakın çok pis bozarım sizi hee!

kadın: merhaba, lütfen yanlış anlamayın kıyafetlerim dolayısıyla gayet izmir kızı imajı verebiliyorum ama ben bu apartmana yeni taşındım ve izmirli değilim merak etmeyin ünlerini biz de biliyoruz ihih. neyse ben yeni taşındım ve dulum, apartmanda beni koruyup kollayacak birtakım erkeklere ihtiyacım var. sizin de namınızı duydum mahallede. en yakışıklı ve kaslı, kolları kuvvetli üff gerçekten dindar bir insanmışsınız.
bu gece çok korktum ayıma sarıldım ama sanki gök gürlüyor eğer yanlış anlamazsanız sizde kalabilir miyim ya?

hbbia: hanfendi tabii çok memnun olurum ama yani ben ak partili bir şahsiyetim 30 yaşında. şimdi yılların abazası olarak sizi eve alıp sonra yalandan muhabbet edip eski sevgililerinizin konusunu açıp sonra size duygusal oynayıp dostane tavırlarla yaklaşıp hoplatabilirim. ama tayyip razı olsun ki ak partiliyim. bu yüzden olmaz yani. kalammazsınız burası bi bekar evi. komşular çok feci şeyler düşünebilir.

yani neticede benim için biçilmiş kaltak olabilirsiniz. ben de çıkartıp ta şuracıkta trabzanlara vurabilirim ama chpli bir insan değilim neticede.

kadın: ay ne pisliksin sen be sapık bana neler teklif ediyosun imdat komşular beni hoplatıcaklar tecavüzcü sapık ay dindara bak sakall pislik acizemendi domuz kafa.

hbbia: lan kadın bak bağırma amına koyarım evveliyatının. mini eteğinin altına tanga giydin diye artizlenme mınakoyum adımı çıkarıcan bağırma lan.

kadın: imdaaaat pisliiik seni. ayhhh atatürkk imdaat yane, kılıçdaroğlu ayhhh yanıyorum imdat tecavüzcü.

baktım bu bağırmaya devam ediyor. çektim evin kapısını bastım sandaletlerimin arkasına. dayadım bunu merdivenlere, omuzlarından tuttum. saçını çekmeye başladım, sonra yasladım bunu buz gibi duvara. açtım fermuarımı çıkardım, eğdim bunun başını. saçından bi çektim zorla ağzına bi verdim, nası köklüyorum ama şak şak şak sokup çıkarıyorum bu nasıl çığlık atıyor. öyle bağırırsın he azına sıştımının kahpesi bağırmıcana söz ver çıkarıcam ağzından dedim, kafasını sallayarak onayladı beni. bende çıkardım ağzından oltu taşı tesbihimi ve cebime koyup fermuarını çektim eşofmanımın.

kadın özür diledi bir daha gelmeyeceğine yemin ettirdim. giderken üzüldüm ama bu kadar sert tepki verdiğime. V şeklinde yürüyerek iniyordu hala. sanki ona bir şey yapmışım imajı veriyordu. ama ak partili imajımı kimse zedeleyemezdi.

beni cümle laik biliyor ulan!

edit: arkadaşlar valideciğim yatalak ama arada yürüyebiliyor. beni takip edenler annemi tanıyanlar biliyor.
erkek olma ihtimali korkutan komşudur.
http://inciswf.com/1296743538.swf
(bkz: angus)
gece odasında tek başına bilgisayarın başında hayaller kuran lise ve dengi okullu gencin haykırışıdır.. *
Herkese lazım olan komşu. Kim istemez ki..
gökten yağsa bana sadece tanga düşer.
uzun süre peter north filmleri izlemiş insanın uykuya dalınca gördüğü rüyanın öznesi.
Korku filmi.
(bkz: bir abazanın anıları)
(bkz: tepeden tırnağa herkes yaralı)
sapıktır. (bkz: swh)
yalancıyı sikseler hbbia folloş olurdu gibilerinden.
burda dillendirene kadar faaliyete geçmek gereklidir.
-muharrem bu ne hal
+oğlum ne bileyim langece yarısı kapıya gelen tangalı dul komşu dediydin en son sonrada hayeline ben geldim
-abi sexy bayan diyecektim biliyorsun karakter sınırı
+bence bu işte bi ibnelik varya neyse
(bkz: kahramanolojik)
(bkz: barney stinson)
(bkz: ergen fantezileri)
belki tuz istemeye gelmiştir.
Üniversite yıllarında ögrenci evinin kapısına gelmesi beklenen hiç gelmeyen komşudur.
not:uyurken bir tarafınız açıkta kalmış olabilir.
hele birde kapıyı açtığınız göğüslerini okşuyorsa vermek istediği mesaj açık ve nettir.*
tangolu dul komşudur o. yiğidin biriyle tango yaparak kapıya dayanır. sıcak, ıslak bi tango sergilerler. mal mal bakarsınız, baktı siz anlamıyorsunuz yiğido boğazını temizleyerek:

"gardaaaaaaaaaaaaaş, kaput var mı kaput?"

şaşırırsınız. böylesine kaba bir insanın tangoyla ilgilenmesine ve siz ev arkadaşınızla taşak kokusu solurlen dul komşunun bu adama vermesine.

satırlar boyu haykırdığım üzere:

tangalı dul komşu değildir o kardeş!
sizin açacağınız başlığı ...................
laikliğin arkasındaki sis perdesini aralayan kızdır.