bugün

Kisa adi gmdyb olan birliktir. üye alimlari baslamis ve yonetici kadrosu an itibariyle tayin edilmektedir.

Edit: genel sekreter: erkeginlezbiyeni

Basbekci: Topunu insaata kaciran cocuk

Uc harflilerden sorunlu basbekci yardimcisi: uludagstyle

Ucan nesnelerden sorunlu basbekci yardimcisi: fazlanormalolananorma

çarpmalardan sorumlu mudur: asi horoz

yüksek zombiler kurulu başkanı: siddartha
Onur uyesi oldugum birliktir.
halaybaşı olarak timsahlarla anlaşmış birlik.
alayı nekrofilidir. sikecek ceset arıyordur başka bir açıklaması olamaz zannımca.
Kesinlikle içinde olduğum birlik. Harbi harbi yazın annemin köyündeyken arkadaşlarla mezarlığa kaçardık. Allahtan bir şey olmadı.
ÖLÜ SEViCiLERDiR. ANALAR AGLAMASIN!
yazın beni de yazın.
Katıldığım birliktir. Gidiyordum ama bir sorun neden gidiyordum? Biz kim ölmüş nereye gömülecekmiş onları takip edip ticari bir faaliyette bulunan gruptuk. Nasıl mı? Diyelim ki o gün falanca aileden falanca kişi öldü falanca mezarlığa gömülecek. Eğer falanca aile zenginse ama zengin olması yetmez kalburüstü zenginse o ailenin üzerine eğiliyorduk. Yoğun araştırma işine giriyorduk. Neden mi? Kızmayın ama. Eğer rahmetlinin ağzında altın diş varsa iyi para ediyordu beyler. Hemen çıkarmıyorduk tabii ceseti. Birkaç ay bekliyorduk. Üstelik sonra aynı ritüeli uyguluyorduk lan. Ortada bırakmıyorduk adamı ya da kadını her neyse. O kadar düşmüştük işte.
Biri onları silksin.
Mezarlıklarda devriye gezip gördüğü ilginç olayları haber eden birliktir.
boş zamanlarında cinli başlık açan yazarlardır.
hep garip şeylerle karşılaşan ama bu ritüelden asla vazgeçmeyen şahsımın da içinde yer aldığı muhteşem ekiptir.
Topunu insaata kaciran cocuk adli yazarin da uye oldugu birliktir. Hey gidi gunler hey.
"Sayın yazarlarımızın kurduğu birlikten de ne beklenir ki zaten." dedirten başlık. Kuracak adam gibi bir birlik bulamadınız mı? Sabah konuşun bunları. Malum ergen yazarlar korkabilirler sözüm buradan dışarı. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı gibi yani.