bugün

beni o sözlüğe, bu foruma sokup sonradan yazdığıma pişman olacağım şeyler yazmaya zorlayan hede.

şimdilerde sözkonusu durumda daha önce seyredip beğendiğim bir filmi tekrar izlemeyi tercih ediyorum, o da olmazsa youtube'da sırrı süreyya önder izliyorum.

Edit: sadece kendimden sözettim, eksilenmiş. sırrı süreyya'dan ötürü mü acaba? öyleyse niye beni eksiliyorsun canım kardeşim? Git, sırrı süreyya'yı eksile. Sklemez gerçi...
bu geceki durumumdur. uyku yoktur, yapacak bir şey de yoktur. insanın canını sıkar, sıkar, sıkar.
issizliktir. Kitap okumak diye bir sey var. Bilmiyorum deneyeniniz var mi ama boyle sayfarda kelimeler falan bir seyler anlatiliyor.
Özellikle ders çalışmaktan kaçıyorsanız çok müşkül bir durumdur. Allah kimseye vermesindir.
çok zorlanırsa muhtemelen yine 31 çekilecektir.
buraya yazılacak entry düşünme psikozudur.
Gece gece yapabilecek bir şey aramaktır doğrusu.
gecenin alaca karanlığında korku filmi izlemek gibidir. tir tir titrersin ama yine de izlersin.
Facebook, twitter, sözlük vb.gezinilir. Hoşlanılan kişinin profili kontrol edilir. Kitap açılır, yarım saat sonra sıkılınır. Telefona bakıp gelmeyecek olan mesajlar kontrol edilir. Gelmemişlerdir. Tv zaten senden bile sıkıcı yeltenmezsin hiç. Zaman süner. Twitter'a girilir. Döngü başlar. Zaman süner.
Matrax dınler rahatlarsın.