siyaset konuşulsun konuşulsun da sol framedeki kadar da seviyesiz konuşulmasın arkadaş.

gerçi meclisinde tekmeli tokatlı kavgaların yaşandığı bir ülkenin genç kesiminden çok şey beklemek oluyor.
Her gece başka sebepten oluyor, şaşırmana şaşırdım.
Kaçınılmaz bir sözlük gerçeği.
genelde geceleri sol frame bu halde olmaz ama bu gece yine siyaset meydanına dönerek sözlüğün boka sarması durumudur. mübarek sözlük değil faşist yuvası. Herkes özgürlük eşitlik huzur istiyor ne güzel değil mi ama sadece kendisi ve kendisi gibi düşünenler için.

çok faşistsin keşke ölsen

diyorum burdan kendilerine.

Bu ülkede şu gitsin bu gitsin diye bir şey yok sadece kuş beyinli faşistcikler gitsin yeter.
Gündemi takip eden çok fazla yazarın olmasındandır.
Ne yapalım şimdi? Türkiye'de tarihi bir seçim olmuş, sol framede ot, böcek mi paylaşalım?

Beklentin nedir bilmiyorum ama, inci'nin ergenleri de çoktan sütlerini içip yattı.
nikaltınlarından Başlayan Tartışmaların ifşalara varan bir yolculuğu olmadığı için iyi ya da kötü siyaset entryleri kişileri derin bir hüzne boğmuştur. keşke her gece böyle olsa dedirtir.
siyaset gene iyi (bkz: sözlük kızlarının memişlerinin büzük olması) türünden başlıklara geri mi dönmek istiyorsun.?
5 kelimeden uzun yazamayan aptallardan kaynaklı olabilir.
bakınız verince laf soktum diye sevinçten evde götünü parmaklayan tipler olmasa gece sol frame bir tık daha iyi oluyor.
Sen hala ağlıyor musun lan? Hahahaha.
yatan yattı kalan sahalar bizimdir. çok takılmayın.