bugün

gecenin bir vakti küfür etmenize sebep olan olaylardır.

örneğin; yatağa uzanmış bilgisayarda internet keyfinizi yaşarken, elinizdeki ketcaplı pilavın yatağınıza dökülmesi.bizzat yaşadım ve çok küfrettim.
yatıcam lan ben orda.
Cnc arızası. az önce eşikten beşiğe sövdüm.
sigara paketinin boş olduğunu görme.
internet bağlantısının 5 dk da bir kesilmesi üzerine müşteri hizmetlerinin aranması konuşulan kişinin bir bok yapmaması üzerine kabloları ordan çıkart oraya tak şeklinde geçen bir 10 dakikanın ardından bağlantının tekrar kesilmesi tam anlamıyla gece gece küfretme sebebidir.
dışarıdan gelen havlama sesleri lanet olsun sizin gibi köpeklere.
bi' coklu dogrusal regresyon denklemidir. 2 senede donem donem gecelerin icine sicar.
üst kattan gelen süpürge sesi.

tamam anladık, temizlik hastalığın var ama bu saatte de olmaz ki be aysel abla.
kafa bu da. bi yere kadar dayanıyo.
sabah saat 9'daki finansal yönetim final sınavına çalışmaya çalışırken yan odanızdaki üç beş hödük besyocunun naralar eşliğinde içmeye başlaması ve son iki saattir sesin giderek artması.sinir katsayısının milyonlara fırlaması.ne diyem mahmut mu diyem şimdi?

edit: yan odadan mı eksiliyon lan?gel yüzüme çemkir de bütün hırsımı çıkarayım senden hödük efendi.
gecenin bir vakti büyük bir özenle hazırlanan formül kağıdının üzerine bir şeyler dökülmesi. *
telefonda konuşulan karşı cinsin '' beş dakika beklesene bi işemeye gideyim'' demesi. ayıp denen bir şey var sanki değil mi?
Uykunun kaçıp daha da gelmemesi. Sabah oldu bile zaten, artık çok geç.
yarın okula gidip hiç çalışmadığın felsefe sınavına gireceğini hatırlamak. çok pis küfrettirdıği kesin.

not: valla sabah gördüm başlığı sözlük. sen kusura kalma.
sabahın 07:33'ünde girdiğim bu entrye yarın gece bakıp akabinde küfredip yaşayacağım olaydır.
Sabah sabah dandik bi işe kalkmak. Aldığın maaş bi sike yetmediği halde sürekli gitmek. Robot olmak.
(bkz: adaletini sikeyim dünya)
telefonun donması.
üst kattaki komşunun tv sesini baya açması sonucu veya üst kattakilerin hoplayıp zıplaması sonucu oluşan sesten dolayı uykunuzun içine edilmesi küfürü oldukça hakeden bir olaydır.
gece yatarken sokaktan geçen bir motorcunun motora aragazı vermesi.
internetin gecenin bir vakti kesilmesi veya yavaslaması.
Yarın babalar gibi bir sınavın olması yeterince küfrü hakediyor .
Yan komşunun yatak odasından gelen tohum atma çalışmaları.
Gece tam yatayim derken bir anda komşum zile basar vee 'komşu arabanın ışığini açık unutmuşsun' der ve küfür show.
muslugun damlamasi.
An itibari ile sicaklikk, uyuyamiyorum.
açlık. neyse börek sipariş ettik yolda geliyür.
aramayan sormayan eski sevgili.