bugün

görsel
Eğer zeplin büyüklüğünde kocaman iki meme değilse, hiç de ekstrem değil.
korkmuyorum bu tür başlıklardan aksine şimdi perdeyi açıp bakıyorum.....hıhıııığğğğğğööööööööaaaaaaaa!
(bkz: ay ben korkarım)
ağaç dalıdır.
boku yedin demektir.
kedidir kedi.
donunda beliren islaklikla sona erer.

bu ara bu tip sacma basliklarin sayisi yurudu gitti.
(bkz: üç kulhufalla bi elhem)
bazen abartılıp ağaçta insan oturmuş sizi izliyor sanılır, hemen öteki tarafa dönülüp uyunması gerekir.
gözünü şöyle bir aç kapa gider o gölgesidir. heyecana hacet yok.
Şu an düşünmeden koltuğa fırlatıp dert anlatacagımdır.

Valla lokum da var hazır oturup dinlesin işi ne ki, sonra öldürecek mi ne yapacak kendisi bilir.
Altı ÜstÜ bir seri katildir, olur Öyle.
en fazla cindir sıkıntı yok.
görsel
akabinde büyük bir gümbürtüyle camı kırıp içeri dalacak, süzülerek üstünüze gelecek ve üzerinizde berbat bir ağırlık hissedeceksinizdir. sonra kan ter içinde uyanacak, cama bakıp bir şey olmadığını görecek ve bilgisayarı açıp sözlükte bu başlığı açacaksınız. çok çok korktuk, işlem tamam.
Gölgenin oluşabilmesi için bir ışık kaynağı gereklidir. Bu durumda gölgenin kaynağı da ışıkla cam arasına giren bir nesneye aittir. Bu nesne de muhtemelen cin değildir. Çünkü görünmeyen varlıkların gölgeleri olmaz. Şimdi dağılın!.
''arkanda belirmesinden iyidir diyerek'' teselli edilir.

ha bir de camla pimapen se bir sikim olmaz.
üç harflilerin sözlük ziyaretine geldiği görülen durum.
iki ufak kalp krizi ve içe doğru iki boğum sıçmakla eylem bulan gölgedir. öyle gölgemi olur lan,hem gece hem gölge.
(bkz: gölgesiz cam cam değildir)
muhtemelen dışarıdaki aydınlatma direklerinin yansımasıdır. kapı baca sağlam kilitlenmişse rahat rahat uyuyun, takmayın böyle şeyleri.

paranoyaya kadar yolu var, yazıktır...
sizi bir gebertse de kurtulsak amk.

not: sanrı ya da hayaldir.
kendi gölgeniz olabilir.
ateisti imana getiren durumdur.

(cam dibinde yatıyorum yapmayın oğlum)