bugün

uyandıktan sonra insanı korkutan seslerdir.
(bkz: kedidir kedi)
(bkz: gece evden gelen garip sesler)
neticesi 3,5'tur.
(bkz: ah uh evet hadi hadi)
adını söylemek bile insanı tedirgin eder.**
Yatakta binlerce yusufla beraber uyumaya çalışmak zorunda kalmanızı gerektiren durumdur.
bölünen uykunuzun üzerine küfür ettikten sonra bildiğiniz dualar eşliğinde uykuya kalındığı yerden devam etme çabası.
hastalık belirtisi olabilecek seslerdir.

depresyon, konfüzyon, daha da kötüsü şizofren falan... "hehe siktir lan 2 gaipten ses duyunca şizofren mi olunuyo aq" demeyin. ben dediydim...
alt kat komşumda var olan çamaşır makinasının gece çalıştırılması ve çamaşır makinasının eskiliğinden mütevellit tüm evde bi aşağı bi yukarı dolaşmasından hasıl olan ses. nedir arkadaş nedir ya. ya çamaşır yıkarsınız ya da making love. bir gece tangır tungur dolaşan çamaşır makinası ertesi gece ah uh oh. yeter birader. belki olmayan vardır, belki canı çeken vardır. ne makinası kardeşim ben öbürünü diyom.
(bkz: gecenin 12 sinde parkta ezan okuyan bebeler)
insana acaba mı sorusunu sordurtan seslerdir.
Buzdolapları bu konuda cok yaratıcı.
vuuu yapan rüzgar sesi mesela..
Aniden kendini durduran buzdolabı, çalışmaya ara veren kombi, sıkma moduna geçen çamaşır makinesi, yeniden çalışmaya zangır zungur başlayan klima ya da rutin gece sıçızlaması için ıkınan yan-alt-üst komşu üçgeninin yaklaşık %95 'inden mesul olduğu sesler öbeğidir.
damlayan su musluk bozuktur bilirsin ama ne çare, kapı gider gelir, ketıl kendine kendine kaynatmaya başladığında ise açarsın youtube' den bir şarkı ne çare net gider ansızın, sonra oturur senaryona devam edersin.
duymaktan son derece tırstığım tok bir uğultu şeklindeki seslerdir.
ahhii yazarken bile titredim lan.
Muğla Güllük te duyduğumdur. Uğultu halinde ve şimdi de halı çırpar gibi seri sesler de ona eşlik ediyor. Delirdim heralde benzer şeyler duyan ya da duymuş olan yeşillendirsin lütfen.
Kafamda ne olabilir ihtimalleriyle birlikte korku filmlerindeki sahneleri aklıma getiren seslerdir.