bugün

her evde olan hadisedir. bazen birinin sizi izlediği hissine kapılmanız bundandır. yiyecekleri açıkta bırakmayın, tuvalete ve banyoya 'bismillah' diyerek girin ve banyoya idrar yapmayın Allah'ın izni ile bulaşamazlar. onlar sizden üstün ya da olağanüstü değil, evhama gerek yok. zaten evhamlı ve enerjisi düşük bedenlere daha kolay etki ediyorlar. farzları yerine getirsek problem yok da yapmayınca bulaşmaları daha kolay işte.
Allah cezani versin. Valla erotik başlıklar artık irite etmiyor da, bu başlıklar asabımı bozuyor ya. Abv.
hay cinler ebenizi öpsün.
Cinlere inananların da cinlerin de..

Yıl olmuş 2019 hala mı cin be kardeşim. Birakın şu hurafeleri.
görsel
her evde olan normal bir şeydir. bazen izleniyor hissine kapılmanız bundan. dikkat edilmesi gereken husus tuvalet ve banyodur. buralarda sufli (pis) ve kafir olanları bekler. buralara 'bismillah' deyip giriniz ve banyoya idrar yapmayınız. vesvese (obsesiflik) ve unutkanlığa yol açar ve pis koku kötü olanlarını çeker.
her evde olan normal bir şeydir. bazen izleniyor hissine kapılmanız bundandır. ya da evde bazen bir karartı/gölge/buhar/duman gibi belli belirsiz bir şeyler görmeniz bundandır.
Ben de geceleri harbiden artist gibi çocuk oluyorum hee. Hadi yine iyisiniz amk cinleri gözünüz gönlünüz açılıyor. Acaba film izler gibi mi izliyorlar lan ona göre bundan sonra havalı, seksi pozlar vererek sabahlarım.
size dokunmak için uyumanızı beklerler. insana düşman bir kabileden olan tayfası üzerinize bastırır eğer o sırada uyanırsanız bir süre kıpırdayamazsınız. uyku felci dedikleri olay.

yok beyin önce uyanıyormuş bilmem ne palavralarına bakmayın. sanki normalde vücut önce uyanıp beyin sonra uyanıyor.

yatarken besmele çekin ve ayetel kürsi felak-nas okuyun.
gezmeyi bıraktılar çay ikram ettim çaydan sonra halaya kaldırıcağım.
Şu an korkudan tuvalete gidemiyorum altıma işicem.
Metafizik canlılar dan bahsedilir. Gözle görülmez, hissedilmez ve fiziksel olarak temas etmek mümkün değildir. Böyle şeylere inanmayın, Korku filmleri, Fantastik filmler izlemeyin. Evlerden ses gelir, gece gürültü pek olmadığından her türlü ses duyuluyormuş gibi gelebilir. Normaldir.

Gören, fotoğrafını videosunu çeken var mı yok. Ayrıca Kişinin en çok kendisinden korkması lazım. insandan daha tehlikeli bir canlı yok
Yalandır sabaha kadar uyanıkdım görmedim gezdiklerini oturmuş çay istiyorlar bir kalkın gidin diye kovamıyoruzda misafir kovulmaz sonuçta.
Doğrudur. Ben yatmadan önce dmax izliyorum, gecenin bir vakti uyandığım da ekranda yoga yapan hatunlar oluyor. Benden habersiz izliyor çakallar.
denk gelmeyelim. fazla sinirliyim çarpan taraf olabilirim.
bagzen bi ses geliyo. takırtı sesi..
naaabııyonuuzzz laangğ amııaağoyduhhhlaarrııım diyorum sonra kaçışıyolar.

yani arkadaşlar cinlerin geldigini anladiğınıza "siktirgit amk metafizik puştu" diyin giderler. çok alınganlar yavv.
Gezmesi de neki. Bizim evde elim sende oynuyorlar.
size dokunmak için uyumanızı beklerler. insana düşman bir kabileden olan tayfası üzerinize bastırır eğer o sırada uyanırsanız bir süre kıpırdayamazsınız. uyku felci dedikleri olay.

yok beyin önce uyanıyormuş bilmem ne palavralarına bakmayın. sanki normalde vücut önce uyanıp beyin sonra uyanıyor.

tuvalet ve banyoya bismillah diyerek girin gözlerine perde iner. banyoya idrar yapmayın.

yatarken besmele çekin ve ayetel kürsi felak-nas okuyun.
Varsa gelsin şu an yatakta onu bekliyorum. Götün yiyorsa gelirsin cinoo !

Not: yalnız yaşıyorum.
Ben dua falan etmiyorum belki gelirler de ben uyurken birazcık ilgi ve şevkat gösterirler diye. Hadi lan uyanıkken gelsin biriniz saçlarımı okşasın da uyuyayım. Zaten 5 dakikada uyurum sonra mutfaktaki yiyeceklerden yersiniz özgürce. Tamam izin veriyorum kedilerin mamasından da yiyebilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken tehlikeli durum.
Onların gündüzü gece olduğu için gece uyanırlar ve evde gezerler. Yatakta uyurken izlebilirler ve bazen dokunmaya çalışırlsr. Bazen sanki biri sizi dürtmüş gibi aniden korku ile uyanmanız bundandır. Her evde vardır. Sapık ve pis olanları olanları tuvalet ve banyo gibi yerlerde beklerler.
iyidir. evde bi ses olur.
(bkz: yok öyle bir şey)
velev ki bir şeyler gördünüz islama göre size hiçbir zarar veremezler. kuranda cinlerin kötüsüne şeytan denir ve şeytanlarda insanlara zarar veremez. ben bugüne kadar cin saldırısından ölen bir adam duymadım eğer öyle bir şey olsaydı kusura bakmayın, biraz kaba bir laf olacak ama ağzımıza s*çarlardı.

not: korku filmlerine inanmayın. bu da kamu spotumuz olsun
gündüz işe mi gidiyorlar? gündüz neredeler amk?