bugün

Az once yasanandir. Ulan yan oda zaten bos. Duvara kim vuracak. Cinler geldi kesin cinler. Euziillahimineyseytaniraciym bismillahhirrahmanirahim.
daha 2 saati olan sestir. korkuyla beklıyoruz efendim.
Gecenin köründe çakılan çivi sesi.
Saatini bir saat değil tam üç saat ileri almış kişinin duyduğu sestir.
insanı deli eden sestir.

Geçen yıl başıma gelmiştir.

Efendim ne içindi hatırlamıyorum fakat otelde kalıyorum ve otelin dizaynı da komiktir yatak duvara dayalı bir biçimde iki kişilik bir oda. Saat 1de sorun yok 2 de yok 3 olunca yan odadaki adam psikopata bağlıyor. Neyse efendim olaylar söyle gelişti.

Kız arkadaşla birlikte çift kişilik odada kalınırken ben bu yan yatağa düştüm. Gece 3te önce kapı çalıyor sandım çünkü tak tak tak sesi geliyor uyandım kapıya baktım kimse yok. Ama ses devam ediyor sonra öyle bir vuruyorki tanrım yatak sallandı resepsiyona inip durumu anlattım ve adamı aradılar adam uyuyormuş tabi bana inanmadılar doğal olarak.
Ayrıca kız arkadaşım da mışıl mışıl uyuyordu.

Ikinci gece yine aynı şey dedim bunlar duvara çivi falan mı çakıyorlar acaba yok. O vurdu bende vurdum anasını satayım ben vurdukca o da vurma şiddetini arttırdı. Ikinci gece de uykumun içine etti.

3. Gece artık sinirden öleceğim ama adamlar otelden çıkış yapmamış. Derken öyle bir vurdu ki pezevenk ödüm koptu ve arkadaşım da uyandı bu sefer ne oluyor bu saatte kim kapı çalıyor dedi sonra baktı duvardan geliyor. Çıktım kapılarını çaldım ses kesildi. Aşağı resepsiyona indim saat 3:10 yine anlattım adam yine aradı yine uyuyorlar dedi. Sabır sabır. Geri döndüm pezevenk iki kat hızlı vuruyor duvara. Uyku yine piç oldu tabi.

4. Gece artık canıma tak etti. Bu manyak vurunca resepsiyona indim adam diyor hanımefendi yalan söyleyecek haliniz yok da adam uykudan uyanmış sekilde açıyor telefonu diye. Ama çıldırdım artık 4 gecedir uyku uyuyamıyorum.
Gel dedim adama sürükledim soktum odaya yat yatağa dedim. (böyle söyleyince erotik hikaye gibi oluyormuş.) adam şaşırdı yat yat dedim. 5 dakika geçmedi tak tak tak ses geliyor. Dedim yalan mı söylüyor musum? Yok hanımefendi biz halledelim dedi diğer gün çıkış yapmışlar. Ama ne bok yiyorlarsa artık içine etti uykumun dört gece boyunca