bugün

tel kadayıftan sonra, sanki sigarada şeker aroması varmış gibi oluyor.
saatler geri alınmasından sonra bir kere daha yakacağız ama son dalı kalanlar için tatlı olan sigaradır.
Ne tatlıdır ah ne tatlıdır o. Otobüs molasında gece 3de ateşleneninin dadından yinmez özellikle.
Bu gece iki defa ateşlenebilecek olan sigaradır, birincisini kaçırdıysanız üzülmeyin hanımlar, beyler; alın size ikinci bir fırsat. Tam bir saat sonra burada olun ateşleyelim.
evde aile bireylerinden gizli sigara iÇen fakat bir kere yakalanıp ağır psikolojik baskı gören birinin gözü önünde yazışmayın din kardeşiyiz yani olmasak da öbürküler adına ne bileyim maymun aşkına yapmayın dediğimdir.
gecenin payının, tadında fark yarattığı sigaradır.
günün ilk saatlerine doğru daha bir tatlı olur. sonrası tat vermez gerçi. gündüz sigara mı içilir allasen. ne varsa gecede var. aile bireyleri karşılıklı osuruyormuş. sol frame'de öyle diyor. anaski. bıreyzırsa devam.
bu gece iki kere ateşlenebilecek olan sigaradır malum 04.00 da saati geri alacağız bu sebebler 0300 iki kere ateşleyebiliriz.*
an itibari ile 3. ateşlenmiştir bu da ikramiyesidir.. http://www.youtube.com/watch?v=KVpkXcK6X_c
2 defa uygulanan ayin. unutmayın ha.
susatmasa iyi sigara aslında.
an itibariyle ateşlenmiştir, bu saatte slow müzik eşliğinde bir başka gidiyor sözlük.
03:00 da niyetşenip, 03:12 ye kadar çakmak aramakla vakit geçirip. tam içmiyorum dediğim anda çakmağı bulduğum aktivitenin başlangıç saatidir.
şu saniyelerde bitmek üzere olan sigaradır.
derdine, sinirine ortak olan sigara. bir yetmez ardından iki,üç,dört. titriyor hala ellerim...
efkardandır. bi çaksana sözlük.
sıkıntıdan dır. can sıkıntısı değil ha, ruh daralması.
ders çalışırken 5 dakikalık molanın yarım saate dönüşmesinin ardından yakılan sigaradır.
7 dakikalık bir rötar ile yakılan sigaradır.
not: bu başlık yüzünden sigara tiryakisi olacağım.

edit: 8 olmuş.
öğlen üçte ateşlenen sigara gibidir zararlıdır.
dün gece ısrarla beklenmesine rağmen kimsenin yazmamasına sağlık açısından sevinilmiştir.
verdiği hazzın yemek üstü sigarasıyla yarışabileceği durumdur.
bu gece sözlüğün ateşlemediği sigaradır.benim de aklıma yeni geldi tabii.yarın buluşalım.
neden gece 03 00 diye düşündüren sigaradır.

buranın adeti midir bu gece 3 olunca sigara mı yakıyorsunuz?

iç ses editi: ergenlerin kucağına düşmüşüz haberimiz yok amk.

(bkz: hayırlısı)
gece 3 sigaracılarını özel hayatlarında bir gram olsun tanımayan yazarları da bize gösteren sigara.biz birbirimizi tanıyoruz,bak ben burada iühf'den çok insan tanıyorum mesela.bu iyiniyeti medeni kanun madde 6'ya göre ispatlamam da gerekiyor ama,ne bileyim uğraşmak da istemiyorum şu anda.bir sigara yakayım ben en iyisi,ergenler yakıyor ya hanyy.xd.
unutulmuş sigaradır. üzülme lan daha ben varım.
güncel Önemli Başlıklar