bugün

Yumuşatıcı ile 50 derecede yıkandığınızı gösterir. Ufaktan pamuklu çubukla falan ya da neyle yapılıyorsa işte antrenmanınızı yapın, nefesiniz falan kesilir sonra. Kadınlarda öyle oluyor.
Kesinlikle penis vajinadan daha estetiktir.
beyefendi n'apıyorsunuz ?

yapmayın evladım şöyle şeyler. sonra sizi bi akşam tarlabaşından toplamayalım.
açıkça ibneyim diyememek sorunsalı.
şaka maka böyle diye diye en sonunda gerçekten ibne olursun, vurdurursun.

kadinlarin gözlerine bak "kirpiklerine, gözunün bebegine, kaşına" dikkatle bak bundan daha estetik bir görüntü yok inan.
erkekleri estetik buluyorsan, bende böyle olmak istiyorum babındaysa olabilir.amma ve lakin, "ne yahuşuhlu hayvan ya, o gögüs kasları, adonisleri çükümü titretiyor." diyorsan işin yaş kardeşim, gaysın.
gay olma yolunda saglam adımlar atmaktır efendim.
reddetseniz de gay olarak çağrılmanıza sebep olacak durum.

yine de gay derler aga.
(bkz: kripto gay)
ingilizler;Bir toplumun birliğini bozmak istiyorsanız toplumun ahlakından başlayın demişler.
Bu aralar çok ingiliz var.

Kimse kusura bakmasın ama lenininde dediği gibi eşcinsellik ahlaksızlıktır.
bal gibi gay olmak ama farkında olmamak veya farkında değilmiş gibi davranmaktır. ama biz yemeyiz. erkekleri kadınlardan estetik buluyorsun işte, daha başka nasıl gay olacaksın, a gerzek.
Ayna Karşısına geçirten başlık.
Ya benim gözler iyi görmüyor, ya da arkadaş gay ama söyleyemiyor.*
bir zamanlar açılmış "sapına kadar erkeğim ama bence kerem cem çok tatlı" başlığını hatırlatan başlık.
Lezbiyen olmamak ama kizlari daha estetik bulmakla esdegerdir. Zaten herkes biseksuel.
Gayımda belli etmeyeyim cümlesinin başka versiyonudur.
(bkz: böyle ibne gibi puşt gibi bişey)
hemen gay ibne gibi laflar yakıştırılmaması gerekir. zira erkek gerçekten daha kullanışlı bir vücuda sahiptir. zaten bu yüzden fiziksel olarak ağır işleri erkek yapar daha dinamik çeviktir.
(bkz: ibnemsi)
yol mu yapıyorsun acaba diye sormak gereklidir..
(bkz: so gay)
(bkz: pasif gay)
iyi bir göze sahip olunmadığını gösterir. zira kadınlar daha estetiktir.
(bkz: penis ne muhteşem organ)
(bkz: ibnelik)
kendinle yüzleşememektir. aklıma lise dönemleri geldi. soyunma odasında gözlerini dikip izleyen arkadaşlar filan. ben soyunurken dudadğını ısıran vardı la.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar