bugün

sanatçı bir ruha işarettir.
(bkz: gay olmamak ama ibne olmak)
(bkz: bu işte bir ibnelik var)
kendinle yüzleşememektir. aklıma lise dönemleri geldi. soyunma odasında gözlerini dikip izleyen arkadaşlar filan. ben soyunurken dudadğını ısıran vardı la.
(bkz: ibnelik)
(bkz: penis ne muhteşem organ)
iyi bir göze sahip olunmadığını gösterir. zira kadınlar daha estetiktir.
(bkz: pasif gay)
(bkz: so gay)
yol mu yapıyorsun acaba diye sormak gereklidir..
(bkz: ibnemsi)
hemen gay ibne gibi laflar yakıştırılmaması gerekir. zira erkek gerçekten daha kullanışlı bir vücuda sahiptir. zaten bu yüzden fiziksel olarak ağır işleri erkek yapar daha dinamik çeviktir.
(bkz: böyle ibne gibi puşt gibi bişey)
Gayımda belli etmeyeyim cümlesinin başka versiyonudur.
Lezbiyen olmamak ama kizlari daha estetik bulmakla esdegerdir. Zaten herkes biseksuel.
bir zamanlar açılmış "sapına kadar erkeğim ama bence kerem cem çok tatlı" başlığını hatırlatan başlık.
Ayna Karşısına geçirten başlık.
Ya benim gözler iyi görmüyor, ya da arkadaş gay ama söyleyemiyor.*
bal gibi gay olmak ama farkında olmamak veya farkında değilmiş gibi davranmaktır. ama biz yemeyiz. erkekleri kadınlardan estetik buluyorsun işte, daha başka nasıl gay olacaksın, a gerzek.
ingilizler;Bir toplumun birliğini bozmak istiyorsanız toplumun ahlakından başlayın demişler.
Bu aralar çok ingiliz var.

Kimse kusura bakmasın ama lenininde dediği gibi eşcinsellik ahlaksızlıktır.
(bkz: kripto gay)
reddetseniz de gay olarak çağrılmanıza sebep olacak durum.

yine de gay derler aga.
gay olma yolunda saglam adımlar atmaktır efendim.
erkekleri estetik buluyorsan, bende böyle olmak istiyorum babındaysa olabilir.amma ve lakin, "ne yahuşuhlu hayvan ya, o gögüs kasları, adonisleri çükümü titretiyor." diyorsan işin yaş kardeşim, gaysın.
şaka maka böyle diye diye en sonunda gerçekten ibne olursun, vurdurursun.

kadinlarin gözlerine bak "kirpiklerine, gözunün bebegine, kaşına" dikkatle bak bundan daha estetik bir görüntü yok inan.
açıkça ibneyim diyememek sorunsalı.