bugün

Çok fazla kadın arkadaşı olan erkek net ılıktır. Hangi ortamda olursa olsun kadınlarla çok takılan erkek arkadaştan çok kadın arkadaşı olan erkek gaydır.
Ayy ihihihihi falan diyorsa. Yani öyledir herhalde ihihihiih
Gözleri derin derin bakar. El sıkılırken sizden hoşlandıysa elinizi okiayabilir.
Ardından usulca yaklaşıp kulak memesini emcüklediğinizde oyyyşş diyorsa gaydir.
Genel kalıplaşmış eşcinsel teması feminen göz deviren kadınsı konuşan insanlar olmasına rağmen -üstteki kullanıcı bkz- anlaşılmayadabilir. Karikatürize edilmiş eşcinselleri yıllardır insanlara televizyonda servis ettiği için bazı andavallar her kırıtanı eşcinsel zanneder oldu herkes.
Eşcinseller her erkeğe sarkmaz, heteroseksüellerin her kadına düşmediği gibi. Ha tabi abaza heteroseksüeller hariç.
verince yada sikince.
Toplumun geneli yalnızca pasifleri gay zannediyor.
Aktifler karda yürür izini belli etmez.
Biz ne maçolar gördük, eli tesbihli...

Kimin ne olduğunu Allah bilir sözün özü.
An itibariyle derdimiz. Dürbünle diyorum. Adamı 24 saat röntlicem ki anlayalım mevzuyu.
kendisi söylemediği sürece anlayamazsınız sanırım. bir sherlock holmes değilseniz tabi.
Akabelidir.
bunu ciddi ciddi yazacağımı düşünmezdim ama kendisi söylemedikçe anlamak pek mümkün değil. toplumda , bütün geylerin kerimcan durmaz gibi kadınsı davranışları olduğu , 7-24 ağızlarından ayolu eksik etmeyip götlerini kıvırdıklarını falan sanıyorlar. üstte de bahsedilmiş , %10'luk kısım kendini ifşa etmiş , geri kalan kısım ise toplum baskısı yüzünden gizli geydir kesin . lol .
19 yaşını geçmesine rağmen hala bakirse muhtemelen gay'dir.
utanma veya soğukta ya da sıcakta olma durumu dışında yüzünde aşırı kırmızılık varsa gay olur genelde.

Bu arada grunge yapıp da gay olan bir ünlü söyler misiniz bana merak ettim aq. Yukardaki sana diyorum. Tam tersi olmasın.
Giyiminden kuşamından az çok tahmin ediliyor ama neden merak ettiniz ki. Bence bunu merak eden vurduruyordur. Evet. Teşekkürler.
punk yerine grunge seviyorsa ilgili birey gaydir.
anlasilmasina ne gerek var? bir yakınlaşma niyetiniz varsa kendisi beyan eder zaten gerisinden size ne?
erkek adam erkek siker. karılarla işi olmaz. gay değilse erkek değildir zaten. toptur o top
fotoğrafını gay arkadaşınıza gösterip sorun. hiç şaşmadan tutturuyorlar.
gay mısınız?
diye sorarsanız öğrenirsiniz.
Götüne parmak atınca ziplarsa gay değildir, ziplamaz ohhh biraz Daha sok sok derse gaydir.
gerek yok boyle seylere. hayir anlayip da ne yapacaksiniz ki? siz dunyanin en yakisikli insani misin ki de size yavsasin cocuk.
ne mana ya ne ifşası gaysen bile kendini ifşa etme, otur oturduğun yerde.
akabeli ise tamamdır.
Anal seks seviyorsa gaydır. Erkek dediğin önden sever.
Buna pasif salça olmamış hiç galiba. Nasıl anlıcan olum yavşıyo işte.