bugün

altıncı nesil dünya tatlısı. kimselere bırakmam!

(bkz: yinir ki bu)

(bkz: sevilir ki bu)
6.nesilin en kral yazarı diyebileceğim yazardır.
hayatımın üçgen piramidal gülen yegane garamelosudur. velev ki yirim, ne var yani?
uyari: bu entryyi ben dahil yalnizca 3 kisi anlayacaktir. digerleri gitsin suda bogulsun.

ulu sozluk'e tekrardan dondugumu sanip sevinen kizil lahanamin icindeki kurtcuk. -kizil lahanamin kim oldugunu soylememe gerek var mi? bi dusun bakalim?-

neyse, birak simdi dusunmeyi. sartlarda anlasirsak belki donerim. ikna et beni, bastan cikar. bi de iki dakika adam ol lan! gecen gun kuzenimi gozune kestirdin simdi gitmis kizil lahananin abisine taktin, seda sayan kilikli misin nesin?

o degil burcu neymis lan? bak dedik sana onceden, seni aslan akrep karisimindan baskasi kesmez, bir tane oyle bul. yeminlen cok tutkulu oluyor. ohh$$$.
bildiğin zenci.
edit: yok la bildiğin gibi değil bu başka türlü bir şey.*
gözlerinden öpülesi, hoş sohbet yazar. bir de ironileri daha net seçerse kankardeşlik için parmağımı kesmeye hazırım.
mutluluklar insanı lan oz büyücüsünü buldu herhalde.
benimle dalga geçme gafletinde bulunmuş yazar.
gafletten gaflete düşen yazar. bütün entrylerine eh işte verilerek cezasını cekti. şimdi o ağzı ayrık suratlarla ne yapacağını bilmiyor. bir bilen var mı ola? kahroldu garibim.
şahsıma attığı özel mesajın anlamını hiç bir zaman öğrenemeyeceğim silik yazar kişisi.

ne halt yedin de daha bana cevap verme onuruna erişemeden çektin gittin bir hoşçakal demeden.

tanımam bir de seni biliyor musun? en çok buna yanıyorum şu an için için.