bugün

Reklamlarda saçma sapan hayvanları oynatıp hele bir de gereksiz espriler yaptıran espri anlayışıdır.
Hiçbir zaman eğlendiremeyecek bir reklam kategorisinde olan banka reklamlarında bazı insanlara bir an için faizi krediyi borçları senetleri unutturup küçük bir gülümseme yaratmıştır.
Animasyonla eşek köpek yapıp aptal saptal espriler yaptıran banka reklamı.
eşek aklına uyup bankaya gidenlere hitap eden espiri anlayışı.
iticidir. hiçbir samimiyeti yoktur.
reklamında kutup ayısı kullanıp onu mahalle delikanlısı gibi konuşturan pepsi'nin espri anlayışından daha kötü değildir.
reklamın hedefi, küçük birikim sahipleri ve coğrafik olarak iç anadolu ve iç ege'dir. bu nedenle, reklamda, bu belirli hedef kitleye hoş gelebilecek bir espri anlayışı egemendir.
reklamdaki ege şivesine bayıldığım anlayıştır. valla doğulu ağzından öğğh gelmişti artık.
ne güzel, ne sıcak bir sohbettir o öyle eşek gibi çalışıp bankaya eşşoğlu eşek gibi ıvır zıvır parası ödemek zorunda kalan vatandaş tasviri.
eh napsın banka, sen eşeksen semer de vurur kamçı da değil mi sayın garanti bankası ve diğer tüm cenabet banka anlayışı?
valla sevmiyom ben bu bankaları. allah düşürmesin. kart ve kredi vermek için aradıklarındaki espri anlayışım da bana kalsın. şimdilik.

edit: imla için elimde belgeler var a teşekkürü bir borç bilirim. umarım banka faizi uygulamaz bu borca ahahaha.
0-3 yaş grubuna hitap eden espri anlayışı.
kılavuzu bremen mızıkacıları olanın burnu boktan çıkmaz.
artık ben bir yoncanızdan yerim artık gibi sözleri eşşeğe söyletince komik sanan bir espri anlayışıdır.
güncel Önemli Başlıklar