bugün

gammazları sevmem. güvenmem. yüzüne güler arkadan binbir türlü iş çevirir. hele sırf yetkili olmak için gammazlık yapanları hiç sevmem. yetkili olacak adam sağlam olacak güvenilir olacak. aksine isabetli bir karar olmuş.
Birisi yetkili olacaksa önce güncel yazarlara Bi oylama yaptırsınlar.
Referandum gibi düşünün. Çok iyi olur öyle.
yetkiyi kim neden verdi ise ona sorulması doğru olacaktır. bu yetkililiği 1 defa istedim 3 sene önce. aynı şeyleri söylediler olmaz dediler. bir daha kelimesini yazmadım buraya. anladığım kadarı ile online süresi yüksek ve bir şeyler yapabilecek bir yazara vermek istemişler.

isabetli gammazlık konusu ise ; ben gammazlığı uyuz olduğum yazarların entrylerini sildirmek için kullanmam pek. nadiren yaptım evet. bu verilen yetkileri de bu şekilde hislere göre kullanmayacağım aynı şekilde. dolayısı ile günde 150 tane entry gammazlamaz isen o listede üstlerde olamazsın. gammazlasan bile her gammazladığın entryi silinmiyor. ben burada insanların anasına karısına kızına küfür edilen entryleri gammazlıyorum da silinmiyorlar.

vallahi darlandım iyice her şeyi herkese açıklamak zorunda kaldım sabah beri. sol tarafında ırzına geçildi isteğim dahilinde olmadan. herkes hakkını helal etsin kusura da bakmasın. kaçındığım şey istemeden bugün cereyan etti..
Tam bir rezalettir. Perde arkasında neler dönüyor anlatılsın. Hak edenler hakkı teslim edilsin. Evet.
Gammmazlık oranı kim amk! Harbiden öyle bir oran mı var?
yalnız yetkililer tek başlarına entry silemiyorlar. evvelden de söylenmişti kendim de gördüm. formata gayet hakimim hangi entry uyar hangisi uymaz bilirim. bu entry tanımsız oldu ama bilirim yani formatı da silinecek silinmeyecek entryi de. zannetmeyin ki formata uymayan her entry siliniyor yetkililer her şeye tam hakim. modlar bile tam hakim değilken..

daha yazabileceğim çok şey var ama yazmayayım ilk günden yanlış olur. derdiniz sadece format bilgisi olsun bu kadar diyorum. çözülmesi gereken sorunlar dağ gibi burada.
Yeni bir alet icat ettim, adını melmelgammazmetr koydum.
Ali Express ten sipariş edebilirsiniz.
Gammazlık seviyenizi ölçüyo.
görsel
gibson mı yetkili? hani tam yetkili ne ayak bilmem ama kendisini severim. umarım iyi birşeydir yazık etme kendine durduk yere.