bugün

saçma sapan, uydurma dizi game of thrones ile içimizden kopan insanların hikayesini anlatan başyapıtın kıyasıdır.

cennet mahallesi çok daha düşük bütçe ile 3 sezonda 119 bölüm vermiştir. game of thrones ise 3 sezonda 30 bölüm vermiştir.

ayrıca bir cennet mahallesi bölümü 90 dakika iken game of thrones ise 50-55 dakikadır.
Çok içten olarak söylüyorum: cennet mahallesi.
(bkz: cennet mahallesi e2 de yayınlansa olabilecekler) halinde cennet mahallesi.
ferhat'in jon snow'u sikeceği vs. Taksisiyle ezer.
Cennet mahallesi. Sorarım size cennet mahallesindeki seksi bakkal olsun müjdat gezen erol günaydın gibi üstadlar nerede var ? Alişan gibi karizma ve yakisikli bi adam nerede var ? iyi de got'ta entrika var o sarıyor diyenlere cevabım şu ki beter ali nin aslında tunç adlı bir yazar olduğu bölümdeki şaşırtmayi hangi dizide filmde gördünüz allah muhammed askina söyleyin bana ?
yunus - Ned stark
ferhat - jon snow
pembe - cercei

gibi eğlenceli eşleştirmelere sebep olacak karşılaştırma

you know nothink ferat.
heaven districk olarak da geçen cennet mahallesinde bir dönem m.jackson küçümen hallerindeyken de rol almıştır. oyuncu kadrosu ile de siker yani cennet mahallesi. http://radorecdn.bobiler....hallesi_mj_163866958j.jpg
yüzyılın versusudur. Bir tarafta avrupanin en beğenilen dizilerinden biri diğer tarafta ise turk dizi tarihinin en çok tekrar bölümü yayınlanan dizi bulunmaktadır. (diğeri için (bkz: doktorlar) ). Ben cennet mahallesinin Ali Şanın kemanının yayı farkıyla alacağını düşünmekteyim.