bugün

fener tarihine anlam yükleyen biz taraftarlarını çılgınca sevindiren yıllardır. hiç unutmam ortaklar caddesinde 30 kişilik arkadaş grubu toplandık saat sabah 10 civarıydı erkenden stada gelenler yer kapma telaşı verirken biz 100 kişi grup halinde beyzbol sopalarıyla saldırmış bunların topunu fulyaya kadar kovalamış arada yakalanan 20 kişilik grubu da pert etmiştik heyy gidi günler heyy fulyanın ağzı dili olsa da konuşsa..
öyle acayip yıllardı ki bildiğin mohaç meydan muharebesi gibiydi.. yarım saat içinde alisamiyen etrafında sarı kırmızı formalı taraftar bırakmamıştık..
içimizden şöyle okkalı bir “lan siktirin gidin…” tepkisi vermeyeli çok olmuştu güzel oldu bu o yüzden…

2009 a kadar içerdeki maçların çoğuna gittik bir kez denk gelemedik şu olaylara ne zaman olmuşsa artık…ki maç günü sabah 10 da içmeye başlayan yeni açık tayfasındandık yani.

Her horoz kendi çöplüğünde öter o bakımdan…

Edit: 97-2009 arası içerdeki maçlar diyelim de anlaşılır olsun. Gördüğünüz rüyadan uyanın diye hani.
Ben de çoğu Ali samiyen deplasmanına gittiğimde en az 3-5 cimbomluyu dövmüşümdür. Tek başıma üstesinden geliyordum.
sen daha çocuksun genç adam biz 98 yılları yazdık sen o yıllarda henüz vitamin olarak dolaşıyordun hani bilmen bakımından yazdım.

tanım : cinconluların ağır dayak yediği 1998 ve 2003 yıllarıdır.
babadan oğula geçen ibiş cinconluların bugünkü halini gördükten sonra kafamda tekrardan canlanan maziden bir demet yıllardır. ne günlerdi 1995 li yıllar. ortaklar caddesinde cinconlular beyzbol sopası eşliğinde kol bacak kafa göz kan revan içinde kalırdı heyyy gidi günler heyy..
futbolun en güzel olduğu cincolu döverek stres
attığımız yıllardı. ahh ortaklar
caddesi fulya deresinin ağzı dili olsa da konuşsa.
fenerlilerin alisamiyende stress attığı yıllardı. ahhhhhh ulan ah ortaklar caddesi fulya deresinin dili olsa da konuşsa.
mohaç meydan muhaberesini andırır cin conlulular kısmi felç olurdu. heyyy gidi günler hey.