bugün

Adnan Polat ın galatasaray lisesi mezunu olmadığından dolayı, ağzı ile kuş tutsa yaranamayacağı yöneticilerdir.

galatasaray lisesi mezunu olmayıp galatasaray ın başına gelmiş tek başkandır. bu durum bazı yöneticiler de hazımsızlık ve karın ağrısı yaratıyor.

adnan polat ın galatasaray türkiye dir lafından bu yöneticiler de pay çıkarmalıdır.
galatasaray taraftarı bu galatasaray lisesi takıntınızdan hiç hoşnut değil biline.
adnan polat ın 'galatasaray türkiye dir' hedesini islam çupi nin yazısından arakladığını bilenlerin takınıtısı olsa gerek.*

daha yaratıcı bir başkan istiyorlar belki de.
Galatasaray'ı sadece kendilerinin zanneden lise tayfasının takıntısıdır. olaya farklı yaklaşan troll fenerlilerin yazdıkları konu ile ne kadar alakasız ise galatasaray'ın asıl sahiplerinin liseliler olmadığı o kadar gerçektir.
27 Mart taki kongre de adnan polat ı devirmek için diş bileyen yöneticilerin takıntısıdır.

http://www.hurriyet.com.t...tbol/14023522.asp?gid=362
hayatım boyunca ilk defa galatasaray idari yönetimini beğendim bu da adnan polat dönemiydi, transferleriyle olsun, gelecek projeleri olsun, rakiplere uygulanan psikolojik göndermeler olsun, basınla geçinme olsun gerçekten mükemmel bir yönetim gösteriliyor ve bunu çekemeyen tek sıfatı liseli olan galatasarayla alakasız kişiler tarafından yapılan takıntıdır. ayrıca artık maket yerine yükselen bir sıtad vaat yerine sahada jo, elano gibi yıldızlar, sözde en iyi alt yapı klişesindense tugayın başına geçirildiği gerçekten programlanan bir alt yapı, antrenör problemi yerine frank rijkard, borç yerine yükselen gelirleri duyuyoruz.