bugün

son günlerde dikkat çekici boyutlara ulaşmış gerçek. işim gereği her gün seyrantepeden geçiyorum. arada galatasarayın maçının olduğu güne denk gelirim. en son schalke maçının olduğu güne denk gelmiştim. çarşamba günü. leventten teme bağlanan yolda maç trafıgı nedenıyle yavas yavas ılerlıyorum. saat 21.40 civarı. trafık nedenıyle maça geç kalanlar iniyor arabalardan koşturuyorlar. o anda bir jeepin içinden 20 li yaşlarında bir kız indi. üzerinde sarı kırmızılı forma. o an gözlerim ona kilitlendi. o maça yetişmek için telaşla koşarken bıngıl bıngıl sallanan memeleri ayrı bir hava katmıştı ona. biraz ilerledikten sonra gözden kayboldu. ardından önümdeki audinin kapısı açıldı. hepside zengin bu orospuların. siyah saçlı mini etekli bir hatun indi. sarı kırmızılı fularını boynuna doladıktan sonra yoldan kenara doğru yürüdü. barikatları aşmak için ayağını kaldırdığında baldırlarına kadar görüldü kalçaları. o an kendimden geçmiştim. bu kadar dolgun kalçaları filmlerde bile götmemiştim. biraz ilerledik. amına koduklarımın yüzünden trafikte kalsamda gördüğüm galatasaraylı seksi hatunlar geceme renk katmıştı. trafiğe sebep olan bağlantıyı aşmak üzereyken bir bmw en soldan stad yoluna girmek için sinyal veriyordu. yol vermedim. camı hafif aştım. galatasaray forması giymiş bir güzel kız vardı direksiyonda. yanında da sünepe bir galatasaraylı sevgili. adamla hiç muhattap olmadan kıza bakarak

'' almanlar ananızı zikecek bende sizi !!!'' dedim ve yoluma devam ettim.

o gün bugündür galatasaraylı kızların seksi olduğunu idrak etmiş bulunuyorum.
(bkz: filmi çekilirse izlerim)
(bkz: sakin ol ve elindeki penisi yavaşça yere bırak)
kulüplerinin seksi olmasından kaynaklanır. çıkaracakları filmleri merakla bekliyoruz efenim.
aklın baki ettiği doğru bir tespit.
real madrid maçında da onayanacak tespit.