bugün

evet efendim bunu 55 milyon taraftarı olan bir fenerbahçeli olarak değil normal bir vatandaş olarak söyluyorum. türkiye nüfusu 75 milyon olduğuna göre 3 milyon galatasaraylı ve trabzonsporluları çıkarsak geriye 72 milyon taraftar kalır. gs ve ts nin toplam taraftar sayısı 3 milyondur. geri kalan bütün millet cimbomdan nefret etmektedir.
(bkz: rakam vereyim ki inandırıcı olsun)
(bkz: yalancıyı sikmiyolar ya)
tek bir klişeyle cevap verilebilecek mal önermesi. Daha da olmaz buyrun;

(bkz: he yarram he)
yanlıştır. şöyle; ben galatasaraylıyım. adnan eniştem de galatasaraylı. bi biz ikimiz galatasaraylıyız. dünyada 2 galatasaraylı var: ben ve eniştem. 80 milyon eksi 2 eşittir 79.999.998 yapar. evet galatasaraydan nefret eden sayısı budur.
Psikolojik sorunlari olanlarin inandiği yalan.
dünyada yaklaşık 250 milyon türkün yaşadığını bilmeyen cahil bir ezikbahçelinin tespitidir.
yanlıştır.
71 milyon 256 bin 272 kişi nefret etmektedir tam olarak.
küsuratlı rakam ver ki inandırıcı olsun.
Yanlış önerme. Fenerbahçeli taraftar sayısı 55 milyon değil, 2,5 milyardır. Bunların 68 milyonu türkiye'de, 2 milyarı ise çin'dedir. 2 milyar taraftar orada kendi birliğini kurmuştur. Geri kalanı ise diğer ülkelerdedir.
türk bayrağını ve ismini dünya futbol tarihinde en iyi yere getirmiş olan bir takımdan nefret eden 72 milyon bayrak düşmanı olduğunu gösterir.
Yine ucuz zaferler sonrası gaza gelip galatasaraya bok atma çabasına giren kuş söylemi, psikolog şart efendim.
(bkz: tuvalette tespit sıçmak)