1. 9510.
  http://inciswf.com/cocuklukaskimsin2.swf
  3 ... fagaris
 2. 9511.
  Çocukluk aşkımsın!
  Sen ilk göz ağrımsın!
  Kimseyi, kimseyi sevmedim senin gibi..
  Sevdanın uğruna terkettim herşeyi..
  Hayatın anlamı Galatasaray..
  3 ... stay ultra
 3. 9512.
  peşin not: bu yazıyı okuyacak gs lı taraftarların objektif düşünmelerini istiyorum. fenerliler gibi subjektif davranıp takımınız hakkında kötü birşey denilince çıldırmayın hemen.
  takımının en güçlü mevkisi olan forvet arkasına dünya kadar para verip transfer yapan salak takım. buna ben seyircilere oynamak derim. zaten forvet arkasında türklerin en iyi futbolcusu olan selçuk inan var. oraya toplam 50 milyon tl ye mal olacak transfer yapmakta neyin nesi oluyor?
  senin yapman gereken transferler solbek ve stoper transferleridir. dünyaca ünlü bir futbolcu alacaksanız illa gidin ashley cole u alsaydınız. hem takıma yararlı birşey yapardınız. hemde dünyaca ünlü bir futbolcu gs ye gelirdi. chelsea sözleşmesini yenilemedi o adamın.
  milyonlarlaca parayı çöpe atmamıştır inşallah bu gs takımı. umarım sonu ortega, guti, quaresma, vassell vs. vs gibi olmaz. uzun yıllar oynar. başarılı olur aldığı parayı hakeder.
  not: messi 6 milyon euro alıyor. sneijder 5 milyon euro alacak.
  -1 ... hahamas
 4. 9513.
  orta sahada selçuk inan varken sneijder transferi gereksiz diyenlere soda ısmarlaması gereken spor kulübüdür. bu kafaya göre barcelona da xavi veya iniesta'dan birisini satsın. iki tane kaliteli orta saha olmaz ya.

  maliyet hesabına girersek bonservisi amrabat'tan daha ucuza alınmış bir dünya yıldızı için fiyat vs konuşmak da ayrı bir soda nedeni olsa gerek.

  galatasaray'ın sorunu defansif değildir. galatasaray'a karşı rakipleri 8 kişi defans yaptığından bu kilidi açacak kaliteli bir isim şarttı ve sneijder ile buna çare bulundu. bu transfer lüks diyenlere yine sodalar şirketten.

  fatih terim'in en iyi defansif taktik hücum etmektir sözünden hareketle galatasaray gol yollarındaki sorununu bu transfer ile çözmüş ve en iyi defansif çözümü böylelikle çözmüştür.

  çizsin hoca tahtaya 4-3-1-2 sistemini bakın görün siz ne ofansif ne de defansif sorun kalacak. ki patlak denen hamit bile kanattan alınıp üçlü orta sahanın içine monte edildiğinde görün siz orta saha nasılmış.

  artık günümüz futbolunda maç kazanmanın tek yolu maçı orta sahada kazanmaktır. galatasaray da bu bilinçle muhteşem bir transfere imza atmıştır. kıskanmak yerine böyle kaliteli isimleri izlemenin keyfini yaşamalı rakipler. ya da başka bir dille;

  (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bilmek)

  sodat: hala hazımsızlık problemi çeken varsa özelden adreslerini yollasın, sodalarını adreslerine kadar göndereyim.*
  3 ... bozukdusmuslugu
 5. 9514.
  adamlar bildiğin sneijder i aldılar ya la. gerisi boş. bir fenerli olarak bana tebrik etmek düşer. biz hala selçuk şahin le oyun kuralım.
  3 ... dark shade
 6. 9515.
  kahrolsun mavinin bütün tonları,
  sarının yanına yakışan;
  kırmızıdır.
  -2 ... rafael sobis
 7. 9516.
  türkiyenin UEFA kupası ve süper kupasını kazanarak Türklerin adını dünyaya duyurmuş Türk spor kulübüdür.
  1 ... greenday1
 8. 9517.
  sahtekar kulüp. ne kadar düzenbazlık, sahtekarlık, ali cengiz oyunu varsa bunlarda. başkanı dolandırıcı, oyuncusu dopingli, teknik direktörü sokak kabadayısı kulüp değil organize şuç örgütü.
  2 -9 ... dennishan
 9. 9518.
  (bkz: galatasaray organize suç örgütü)
  -1 ... dennishan
 10. 9519.
  dopingçi kulüp. tiksindirmişlerdir artık.

  (bkz: david hawkins)
  -3 ... orjinaldeli