bugün

Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim ikilisidir. Kim ne derse desin galatasaray fatih Terimsiz düşünülemez. Görüyoruz takımda reaksiyon yok ruh yok. Herkes kafasına göre hareket ediyor.
Fatih terim. Artık çok geç ama. Gs zaten umut demek değil midir.
tarihi geçmiş reçetedir.
sadece galatasaray'ın değil türk futbolunun kurtuluş reçetesini yazayım ben.. türk takımlarında kimse boşa kaçmıyor... sanki top gelmesin diye saklanıyor amk.. pozisyon bilgisi yok..
11 tane melo.
ankaralı namık bir motivasyon türküsü yazsın bestelesin. faydalı olur bence.
bi ağız vurdurmak. yol'da kalan arabalar yokuş aşağı vurdurulunca çalışıyormuş, belgeselde izlemiştim. *

tahminimce fenerbahçe'ye vurdurursa eski haline döner diye düşünüyorum.
hücum yaparken forvet ile orta saha arasında ki mesafenin 35 metre olmaması, 3kisi hücum yapan takımı 7 kişi ile savunmayı becerebilmek, yilda 15 milyon lirayı böyle gereksiz yabancı hocalara vermemek, oynatmayacagin oyuncuyu almamak, ismi kariyeri var diye bir adamı her maç 11de oynatmamak.
muslera, melo, telles kalmalı bunların dışında ontivero, bruma ve hajrovic 1 sezon kiralanmalı zaten sonraki sene fener avrupaya giderse yabancı sınırı kalkar. sneijderin dünya kupası sonrası gideceği konuşuluyo. konuşulan ve kendi tercihlerimi göre mangala, afellay, david villa, jackson martinez ya da balotelli bir tane de sağ bek alınsın. mancini de böyle rahat olmaya devam ederse gitsin. 2-3 tane de yerli oyuncu alınsın başta ömer toprak ve hakan çalhanoğlu olmak üzere.
görsel
muslera, sinan gümüş, bruma hariç takımın komple gönderilmesi, kısa vadede değil de uzun vadeli kadro planlaması yapılması, biz hemen başarı istiyoruz, genç takım oluşturmak, alt yapı tesisleri geliştirilmeli, genel yönetim giderlerinden tasarruf yapılmalı.
30 yaşının üzerinde en fazla 4 oyuncunun 11'de olması gereken takım.
Selçuk sabri carole Semih yasin olmamalı artık.
Haydi gomis olsun sneijder olsun clishy gelecekse o artı bir lider defans oyuncusu dışında yaşlı oyuncu olmayacak şekilde kadro dizayn edilmeli.
Bütçe kısıtlıysa kaşınma al linnesi oynat, ahmet ya da serdar lider stoperin yanında iş yapar.
Ama orta sahaya iki tane kendini ıspatlaması gereken oyuncu almalı.
En kötü ihtimalle biri josue olur ve tekrar kiralanır.
Sinanda ısrar edilmeli. Rodriguez de umutlu değilim ama kötü günü kurtarır.
Bakın 5 nokta transfer ile takım toparlanır.
para her şeyi çözer. ünal başkan bıraktı bi dünya borç, bi dünya futbolcu gitti. ceremesi dursuna kaldı. o oynamaz bu oynamaz demek kolay, oynayacak olan adamı getirecek para nerede?