bugün

maç 2-2 bitse galatasaray ın yine tur atlayacağının farkında olmayan cahil söylemi. o gol sadece galatasaray a galibiyet primi getirmiştir.
bir kere de aferin deyin tebrik edin, biz beceremedik, galatasaray aldı götürdü en güzel kızı deyin,

gurur da bir yere kadar biraz da önemli olan takdir etmek...

edit: yarın oynanacak fenerbahçe maçı için başarılar dileriz.

(bkz: 14 mart 2013 fenerbahçe fc viktoria plzen maçı)

(#18980027)
O gol sadece kuponumu yırtmıstır .
Hakem sayesinde iki tane pozisyonun verilmemesi durumu bu fikri çökerten bir gerçektir.
cehaletin tavan yapmasidir. zaten 2-2 bittigi takdirde gs tur atlayacakti. vay hiyar vay dedirtiyor insana boyle cahil insanlar.
drogba'nın arkadan adamı ikiye bölüp görmediği kırmızı kartı görünce nani'ye kırmızı gösteren cüneyt çakıra şükrettim.
ezik bir fenerlinin çekememesidir. maçtan önce kıçlarını başlarını açacak olanlar vardı. neredeler onlar şimdi?
mesnetsiz yakıştırmadır. aynı hakem -kale arkası hakemininde cam gibi gördüğü- ilk goldeki faul pozisyonunu görememiştir. kontratak çıkışlarında da schalke'ye kıyak geçmiştir. Drogba'ya kesin kart gerektiren en az 2 müdahale vardır. şimdi kalkıp "hakemle kazandılar" diye bir yakıştırmaya cesaret edenlerin de, emeğe saygı göstermeyen; başka takımlarından başarısızlıklarından prim yapmak isteyen, başkanı da şike yapmaktan hüküm giymiş ve yine başkan seçilmiş bir takımın taraftarıdır.
kesinlikle. hakem 3.sınıf bir hakemdi. 6s lehine çok çalıştı. schalke'ye yazık oldu.
beyhude bir yorumdur. ikinci yarıda gs kalesi tarafında duran yan hakem de orta hakem de canavar gibiydi; karambol pozisyonlardaki ince detayları genelde başarıyla yakaladılar.
(bkz: fenerbahçe nin hakem sayesinde tur atlaması)vs (bkz: galatasaray ın hakem sayesinde tur atlaması)
bir fenerbahçeli olarak galatasarayın turu kendi çabalarıyla geçtiğini söyleyebilirim.
galatasarayın yediği ilk golde drogba itilimiştir, golden önce faul vardır.

ikinci golde de musleraya kontrolsüz şekilde dalınmıştır ki bu da faul gerektirir.

bu önermeyi ciddiye aldığımdan değil gerçi. ben hakemin bu iki golde hatalı olduğunu düşünüyorum. elensek yazık olurdu.
maç boyunca gs lehine verdiği kararlar ve maç sonu oynatması gereken 1dk daha varken maçı bitirmesi ile doğruluğunu gösteren önermedir. haksız bir galibiyettir.