bugün

koskoca türkiye'mizin güzide ve 3 büyük kulubünden biri olan galatasaray'ın, dışarıda birine sorulsa daha ismini bile söyleyemeyeceği takım olan 1461 trabzon'a yenilme ve elenme rezaletidir.

aynen öyle üstadım; bunda kızmaca darılmaca yok!, bunun adı resmen rezalet ve handikaptır. geçmiş olsundur ve hemen acilen galatasaray'ın bu ayıbı kapatması gerekir.
onların uefa kupası var.
http://imgim.com/volkiii.jpg
rezalet değil ama hayal kırıklığı denilse daha doğru olur.
(bkz: galatasaray 1461 trabzon maçı)
1461 trabzon bir alt ligde liderliğe oynayan takım öyle pendik gibi mahalle takımı falan değil. galatasarayın yedekler ile oynamasıda bu sonuca neden oldu.
gereksiz bir kulvar, zaten yeterince Türkiye kupamız var.
Hatırlar mısınız bilmem ama sene başında bu galatasarayın kadrosundan iki takım çıkar. ikisi de ligde şampiyonluğa bile oynar söylentileri vardı.
Çok haklılarmış bu akşam gösterdiler bize.
biz her kupayı şükrü saraçoğlunda kaldırmak zorunda gibi hissediyoruz ondandır.kupa finali şükrü saraçoğluna alınsın söz koyucaz orda da.ayrıca galatasaray ın ve taraftarının pek siklemediği kendini kanıtlamaya çalışanlar yarıştığı kulvardır türkiye kupası.hoş bazıları anca 29 yılda kanıtlayabilir.hoş ona da 29 yıl boyunca gülmekten ağrılar girdi.
kesinlikle ayıp,rezalet vs degildir. 1461 takımı seneye buyuk bir ihtimalle ust lige cıkacak adından bu sene bahsettiren bir takımdır.

nitekim oyle olmasa da kupanın gruplu sistemden tek mac usulu elemeli sisteme gecirilmesinin amacı alt lig takımlarının yukarı cıkarılmasıdır. 3 gun sonra fenerbahce derbisi oynayacak,sampiyonlar liginde ust tura cıkmıs bir takımın bu maca konsantrasyonu ne derece ust duzeyde olabilecegi tartısılır.

burada tartısılması gereken tek konu galatasarayın bu sezon arenada sergiledigi kotu performanstır. hafta ici hafta sonu demeden maca gelen taraftara yapılan tek ayıp elenmek degil iyi olmayan futbol ve kotu sonuclardır.

bu sezon bir anadolu takımının kupayı kazanması umidiyle...
gece toplu intihar'a sebebiyet verecek olay.
rezaletin daniskasıdır. bunu hala savunan bazı kendini bilmez galatasaraylı arkadaşlar var ki onlara iki katı gülüyorum. fenerbahçe'ye pendik çıktığında ki keyifleri devam ediyordur umarım. * *
galatasaray'i bir kenara birakin, konumuz 1461 trabzon. bu takim kaç sene içerisinde buralara geldi bilen var mi? her zaman dedim ve yine derim. trabzonspor'un en iyi transferidir 1461 trabzon. bugün pek varlik gösteremese dahi oynamasi gerektigi gibi oynadi, mücadele etti ve bunu hak etti. fenerbahçeliler bunu bir rezalet olarak görüyor olabilirler, biz ise bunu bir basari olarak görüyoruz. her takim, kendinden küçük takimlara yenilebilir. zaten böyle olmazsa futbolun anlami kalmaz. ayrica; trabzon'dan cikan kalecilerin kalitesine dikkat çekmek istiyorum. bu maci bizim almamizi saglayan fatih'ti belki de. tebrikler 1461 trabzon'um! adin yeter.

(bkz: bize her yer trabzon)
Olur mu rezalet uefa kupasini almis takim artik sikseler de uefamiz var diye gotunu yirtacak taraftara da sahip daha ne olsun.
1461'e yedek takım diyenlerin o takımın as takımdan da daha iyi maç çıkardığını görmeleri gerekir.
sabrinin yaptıgı basın acıklaması.

skorboardda galatasaray 1-21461 trabzon yazıyordu. o yüzden gol atsakta bir değeri yoktu
maç sonrası sabri'nin sözde basın açıklaması ile , hala ortaokul terk espri üretilmeye çalışılmasıyla hatırlanacaktır.
ancak 1000 ömür yaşayıp sabri'nin bir senede kazandığı parayı kazanamayacak adamların kendi kafalarınca taşak geçmeye çalışması biraz gülünç.
-edit- imla.
sahadaki oyunu gören birisi için pek de rezalet olmasa gerek.
rezalete bak ya. şu gs nin yaptığına bak.

sen git 1461 e yenil rezilllik diz boyu.

edit: seviyorum seni sözlük, sayende sazan avlamak orgazm gibi gibi yani.