bugün

Dünden beri bakıyorum da hem TV de hem gazetede hem de sosyal medyalarda çokça rastlanan ifade.

Ben de inşaallah diyorum. Allah ım ne olur gelsin de şu sinyor ben bitti demeden bitmez boyunun ölçüsünü alsın rezil kepaze olsun da bir daha insan içine çıkacak yüzü kalmasın. Mustafa Denizli den beter olsun.
dün akşam rıdvan dilmen in birkaç kez üstüne basa basa dillendirdiği söylemdir. muhtemelen gerçekleşecek rıdvan tahmini konuşmaz pek bilgi almış sanki bir yerlerden..
Kapı gibi orta da olan gerçektir.
Ali dürüst-fatih terim-hamza hamzaoğlu üçlüsü dışında kimse tek başına bir bok yiyemez bu takım için. Sorun yönetim beyler yönetim. Fenerbahçe'de de galatasaray'da da yönetim değişmeli. Arabanın motoru bozukken fren balatasını tamir etmenin bir anlamı yok.
kişiye özel tahsis edilmiş g.tten uydurma bir mevkiye ve anasının nikahı tutarda zerre hakedilmeyen haram paraya sırtını dönüp galatasaray'a gelmesi mümkün değildir. ha keşke olsa. keşke boyunun ölçüsünü alıp, pılını pırtısını toplayıp çine mine gitse.
Galatasaray ı ancak tayyip erdoğan kurtarır.
Denmesi gayet normaldir. Galatasaray ve Fatih terim bağı malum. Fakat sinyor terim akıllı adam bu yönetime ve bu transfer kıtlığı olan takım başına geçmez. Evet.
görsel
fatih terim ölüp gittiğinde gs yi kim kurtaracak peki diye düşündüren başlık. ulan adamlar her zora girdiğinde bu adam kurtarıcı olarak geliyo, kısmen bir şeyleri toparlıyo sonra geri milli takımın başına geçiyo. bildiğin kısır döngüye girdik. peki bu adam öldüğünde gs de sıkıntıya girdiğinde kimden medet umacak bu takım?
fatih terim'in gs'ye gitmesi sadece milli takımı kurtarır.
Fatih terim gelirse gidene kadar takımımı tutmayacağım.
Unutmadık, ahımız var hocam.
galatasarayı anca feto kurtarır. o da artık temizlendiği için galatasaray ın normal bir anadolu takımından bir farkı kalmamıştır. bu saatten sonra şampiyonluklar yok, ligde kalma savaşı vardır.
Kalıplaşmış bir cümle.
Galatasarayı Fatih Sultan Süleyman bile kurtaramaz takımı ruhu diye bir şey kalmamış.
içerik bulunamadı.