bugün

6-0 'ın ; 10 yılın ; 1316 günün intikamını aldığını düşünen taraftar grubu. ha derse ki "anı yaşa" o zaman sorarlar adama 10 yıl önce aldığı kupaya hala deli gibi sevinip parti kokteyl yapan başka bir dünya takımı varmı deyü

not:henüz kimseyle tartışmadım,çünkü gerçekten üzülmedim.bir sivasspor yenilgisi daha üzücüydü benim için. özellikle 3 temmuz sürecinden sonra galatasaray taraftarı benim ezeli rakibim sıfatını kaybetti.diğerlerinden hiçbir farkı yok.hatta daha aşağılık.
75 yaşındaki dedeminde etkisi altında olduğu durum hiç bu kadar sevindiğini görmemiştim bi değişik hareketler milletle dalga geçmeler felan dedem bambaşka bir insan oldu resmen maçdan sonraki 2 gün içinde .
konvoylar filan vardı gerisini söylemiyorum.

haklı mı derseniz, sonuna kadar haklılar. kayserispor u değil fenerbahçe yi yendiler.
3-1'lik galibiyetten sonra neden sürekli olarak başlık açanlar fenerbahçeli sorunsalı.
başlıkları siz açıyorsunuz sürekli sevinç halinde olduğumuzu siz ima ediyorsunuz. bu ne yaman çelişkidir canım.

ağlama melis geçti artık tamam. atlatıcaksın korkma.
galatasaraylılarin sevinci bitti ama fenerbahçelilerin üzüntüsü bitmedi.
öncelikle maçı izlemiş bir kişi olarak söylüyorum, haklı bir sevinçtir. ancak doğal olarak da bu kondaki "doluluk"ları ile de doğru orantılı bir şekilde abartılıdır. şöyle bir örnekle açıklayacak olursak; fenerbahçe-galarasaray maçını fenerbahçe kazanmış olsaydı, galatasaray uefa kupası'nı tekrar kazandığı* zamanki kadar seviniyor olacaktı. ama eğer fenerbahçe ilk kez uefa kupası'nı kazanırsa* yine bu derbide galatasaray taraftırının sevindiği gibi abartılı bir gösteriş sergileyebilirler. yani aslında beklenen başarının taraftar açısından büyüklüğü, ona karşı gösterdiği doğal bir tepki olan "sevinç" eylemini doğrudan etkiler.
Uefa kupasından sonra bu kadar sevindiklerini hatırlamıyorum dedirten sevinçtir.