bugün

Galatasaray'daki 10 numara sorunudur. Sorun Olmaması Değil Birden Fazla Olması. Bende Melo'dan Daa Ofansif Bir isim Olan Selçuk inan Daha Çok Hakediyor 10 numarayı, ama Sneijder'de geliyor 10 numarayı hangisi giyecek şimdi? sneijdermi melomu selçukmu ? bende meloya 5 numara daha çok yakışır sonuçta defansif seçlukta oyunu iki yönlü oynayabiliyor 8 numara için ideal. 10 numarayıda sneijder alır.
10 numara bir sorundur.
(bkz: her kuşu siktik bi leylek kaldı)
Sabrinin olaya el atarak "on numara benim" demesiyle çözülebilecek sorundur. Sonrasında ne sneijder ister formayı ne başkası.
mustafa denizli olsa basit bir çözüm bulurdu bu işe dedirten sorun. öyleki;

9.5

10

10.5

numara diye götten sıkma tabirleri ile literatüre geçerdi.
Hagi'den sonra galatasaray müzesine kaldırılması gereken forma numarası sorunudur. 10 seneyi geçti hala 10 numara üzerinden tartışma yapılıyor. Kimse unutmasın ki, wesley sneijder bile o formayı sırtına geçirse, bir daha bizler için george hagi tadı vermeyecektir. O yüzden o numaralı galatasaray için değilse bile benim için artık müzededir.
olmayan sorundur. gelirse eğer sneijder giyecektir o formayı. kimsenin de itiraz edeceğini sanmıyorum.
tek dertleri forma olsun.
işte büyük adam olmak sözü böyle bir şeydir.

geldiğinde yer dolduran değil, gittiğinde yeri doldurulamayan ol demişler.

adam bir gitti hala yeri doldurulamıyor.

(bkz: george hagi)
melo, sneijder gelirse 10 numarayı vermem demiş. Sneijder'in 1 numarayı giymeyi düşündüğünü de duymuştum.

Ama şu an sneijder'in geleceğine olan inancım sıfır. Duyumcuların amınakoyim.
güncel Önemli Başlıklar