bugün

bükemediğin bileği öpeceksin sözünü hatırlatmıştır.

http://www.haberokur.com....bahceye-kutlama/1938.html
centilmenlikte gelinen son noktadır.
BEŞiKTAŞ YAPINCA BiR ŞEY YOK BiZ YAPINCA AUVVVVVVVVVVVVVVVVV.

iSTEMEZMiŞLER. BAK SEN.
ne olur ise olsun olması gereken bu aslında. tabi bizde silahla şampiyonluk kutlanırken bunu extra sanabiliyoruz.
galatasaray'ın kibarlığıdır. bir de şu fener taraftarı şampiyonluklarını kutlamak yerine ona buna saldırmayarak aynı kibarlığı gösterse keşke.
Hadi hayırlı olsun inşallah şampiyonlar liginde başarılı olursunuz.
işte büyüklük budur.
Fiat freemont. Dur kardaş bu yanlış oldu.
bu güzel kutlamaya karşı fenerlilerin yaptığı yorumlari okudukça gülüyorum.
Samimiyetsiz fakat teşekkür edilmesi gereken kutlama.
yenemedik bari yavşayalım tekniğidir. Azericede böyle yapanlara göte giren denir.
galatasaray taraftarının fikri ve ifadesi değildir. bi dangalağın saçmalaması. gs taraftarı sadece kendi takimini alkislar. o kadar. o kutlama ve yapanlar kolpadır.
türk futbolu adına önemli adımdır. büyük kulüplere yakışan hareketlerdir.
rakibinin şampiyonluk kutlaması sırasında stadyumlarının ışıklarını kapatanların algılayamayacağı asil davranış.
bu da bir galatasaray taraftarının* kutlamasıdır. ''özürlü taraftarlar harici'' Fenerbahçe’yi içtenlikle tebrik ediyor ve azgınlık, taşkınlık, kötü şeyler yapmadan şampiyonluk sevinçlerini yaşamalarını temenni ediyorum. Bu mutlu gününüzü kirletmeyin. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birinin ve büyük taraftarının çirkinliklere karışmamasını arzuluyorum.
helal olsun. galatasaray sadece kendi şampiyonluğunu kutlar diyen gerizekalıya da trafo girsin. kulüplerin şampiyon olan takımı kutlaması gelenektir. biz geçen iki sene boyunca galatasaray'ın şampiyonluklarını kutladık. 109 yıllık kulüp de kendine yakışanı yaptı.

haysiyet yoksunu galatasaraylı kimselere de böyle örnek davranışlar ders olsun. galatasaray kendi içerisindeki şerefsizlerden kurtulsa fenerbahçelilerin de gurur duyduğu bir kulüp olur aslında.
komik kutlamadır. zira nisanlar sizin mayıslar bizim deyip de rezil olup üstüne kutlama yapmak komiktir.
şaşırtmıştır. fenerbahçe yönetimi uyanık olmalı, bu tokiciler borç falan isteyebilir.
gayet normal bir olaydir.
TÜM BAŞARILARI GiBi BAŞARISIZLIĞI DA HAZMEDEBiLMiŞ BÜYÜK TAKIM DAVRANIŞIDIR.
Fenerliler de bizimkini kutlasalar başka zaman ne güzel olur. Çünkü ben fanatik değilim. Hatta en çok bursa şampiyon olunca sevinmiştim. Fener olamadi diye 3:) ben tebrik ederim ama onların da yapması gerekiyor.
insan olmayı hatırlatmaktır. hoş bizimkiler ne zaman hatırladı onu bilmiyorum.
çarşamba yada cuma günü galatasaray odeabankın ülker sports arenada şampiyonluk kutlayacağı için yapılmış harekettir. ama yine de fenerbahçe bu sezon şampiyonluğu hak etmiştir daha doğrusu galatasaray hediye etmiştir tebrik etmek gerekir fenerbahçeye tek tavsiyem 4. yıldız triplerine girmeyin sonra ne olduğunu biliyosunuz.
fenerlilerin de, gs store mağazasını yağmalayıp, formalarını yakarak teşekkür ettikleri kutlamadır.

beşiktaşlıyım.
çıkar içindir. ya borç isteyecekler ya da biz de maçlarımızı kadıköy'de oynayalım diyeceklerdir. dikkatli olmak gerek.
küçücük bir durumda bile mala bağlayan fenerlileri göstermiştir.