bugün

bu isim bir şey ifade etmiyor değil mi? çünkü televizyonda bir ya da iki kanalda yayınlandı.çünkü saçma sapan lanet olası bir çözüm sürecindeyiz ve ona zeval gelmesin.bu ülke bizim bu şehit bizim uyanın.

umarım şu kahrolası zihniyetler değişir.allah gençlerimizi korusun.
mekanın cennet olsun..
acının renginin olamayacağını tüm ülkeye gösterebilecek bir acı.
Lanet olsun sağınıza solunuza devriminize ülkünüze lanet olsun her haltınıza.
Daha kaç can gerek iğrenç beyinlerinizin durulması için?
Her ölümün ardından siyaset yapmayın artık.
Gencecik bir insanın sadece bedeni değil hayalleri, yılları da gömüldü. Ne için?
Polisin yapması gerekeni yaptığı için.
Adalet bıçakla, tüfekle olacak iş değil.
kürt türk meselesi değil ki bu. Ayrım meselesi.
Türk 'ülkü' adı altında türk faşizmi
Kürk 'devrim' adı altında kürt faşizmi yapmaktan vazgecmedigi sürece daha çok ağıt yükselir.
Yazıklar olsun medyaya da. Her zamanki gibi yancı pislik tutumundan vazgeçmedi.
Eşitliği(!) Savunan bir tane kürt kanalı bahsetmedi.
şimdi sosyalist orospu çocukları diyor ki 'ava giderken avlandı'. bir kere o deyim ''ava gidersen, avlanırsın, ağlamayan bebeğe meme vermezler'' babında bir deyimdir beyinsiz. yani anlatmaya çalıştığın durumu özetlemez.

sonra diyelim ki öyle oldu. lan orospu çocuğu sen bir insanın en doğal hakkı olan eğitim hakkını engellemeye çalışırsan adam tabi ki buna karşı koyacaktır.

fırat, kürtler tarafından öldürülmemiştir. o beyinsizler sadece tetikçidir. fırat'ı sosyalistlerin nefreti öldürmüştür. ama bu noktada ülkücü kesmin intikam bağırışları da gereksiz. fırat'ın intikamı yetmişlerdeki gibi alınmayacak. yani sosyalistleri katliam diye havlatacak bir şey olmayacak. çünkü mhp, zaten akp'nin yol açacağı bir infial sonucu iktidarı kapacak. niye böyle toplumun çoğunluğu tarafından kabul görmeyecek intikam alma olaylarına girsin ki?

son olarak, fırat'a en az mhp kadar sahip çıkan tgb ve vatan partisi'ne de teşekkür ediyorum.
mekanı cennet ruhu şad toprağı bol olsun.

rabbim ailesine sabır versin.
Allah rahmet eylesin...

bu durumda fazla söylenecek birşey olmuyor. "kalkın asalım keselim intikamını alalım" demek de şu an için memleketin selahiyetini önceliği haline getirmiş biz ülkücüler için de saçma olacak.

sadece tek bir şey söylemek istiyorum; bu iç güvenlik siyaseti ve güvensizlik ortamı devam ederse şımaran ve şımardıkça sapıtan pkk ülkeyi cehenneme çevirecek. işte o gün gelip de var olma savaşına girdiğimizde inşallah kuruyla yaşı ayırabilecek idraka sahip olabiliriz.
bunu o soysuzların yanına bırakmayacağız kandaşım, şehidim kemiklerini sızlatmayacağız. rahat uyu. ruhun şad olsun. mekanın zaten cennet.
allah rahmet eylesin.
kanlı eller kurusun ve kuruyacak da...
ve kürşat uzatıp elini, "hoş geldin oğlum fırat kutlu olsun" diyecek..
dünden beri milliyetçi duyguları kabarmaya müsait garipleri coşturmuş merhum.

boşu boşuna öldü.

allah rahmet eylesin.

kaderinde bu varmış.

çözüm süreci umarım zarar görmez.böyle küçük hadiseleri tece umursamamalı.
200 kişi ile birlikte 25 kişiye saldırdılar demiş gerzeğin biri. Bilader ben senin matematik hocanı yetiştiren yöreyi sikeyim, 200 kişi 25 kişiye satırlarla saldırıyor ve 2 yaralı ve reis ölü ? Hayal gücüne soktumun walt disneyleri
Bazılarınız için ifade etmez belki ölümü. Belki "ben ülkücü değilim bana ne lan" diyenleriniz vardır aranızda. Ama şunu unutmayın, bir gün belki kendiniz belki kardeşiniz belki sevgiliniz gidecek o üniversitelere.Belki böyle bir saldırıya maruz kalacak.Ve sen susmaya devam ettikçe nice Fıratlar katledilecek. Duyarsız kaldığınızda bir şey olmayacak sananlar varya, bir gün sizin arabanızın camları patlatılacak, dükkanınız ateşe verilecek, çocuklarınızın beyinleri yıkanıp vatan sevgisinden noksan kalacak. Size gelin siyaset yapalım demiyorum beyler. Güya hepinizin nefret ettiği PKK'ya karşısınız ya siz. işte o PKK katletti Fıratı. O bir Türk Genci olduğu için öldürüldü. Vatanını sevdiği için. Buna göz yumabiliyorsanız , sallamamak işinize geliyorsa eğer, susuyorsanız, yazıklar olsun size.
yarın öbür gün fırat da unutulacak, özgecan da. tıpkı soma'nın, gezi'nin ve 17 aralık'ın unutulduğu gibi. ülke olarak hafızamız pek iyi değil maalesef.
katili halen bulunamamıştır.
https://eksisozluk.com/en...+cakiroglu&utm_term=0
Gün gelir devran döner fırat kardeşim, seni unutursak kalbimiz kurusun mekanın mutlak cennettir. Bu ensest mahsulu orospu çocugu malum mahlukların sonu yakın alah'ın izniyle.
bazı ünlü isimlerin de çeşitli sosyal medya araçları ile andığı vatan evladıdır.

http://www.etikhaber.com/...-cakiroglu-mesajlari.html

desteğini esirgemeyen herkes var olsun.
ege üniversitesinde polis eşliğinde sınava giderken arkadaşları tarafından bıçaklanan reis lakaplı ülkücü.

kürde her gün roboski olsun diyenlerin sonu böyle olsun, desem ne olur acaba?
(bkz: fırat çakıroğlu nu Ülkücüler öldürmüştür)
katili bulunmaz ise şaşırmam, ülkücü kesim dışında kimse ses çıkarmasa yine şaşırmam...

erdalı, denizi, yusufu hatırlamak kolaydır. ama 22 yaşında idam edilen mustafa pehlivanoğlu kimsenin aklına gelmez. 25inde idam edilen ahmet kerse de bilinmez. suçsuz yere idam edilen cevdet karakaş bile anılmaz. malum hepimiz popüler solcu kesimi anma peşindeyiz.

ama unutmayın, adınız denizdir, askere silah sıktı diye idam edilirsiniz, adınız cevdet olur sadece ülkü ocağına üyesiniz diye idam edilirsiniz.

19unda aramızdan ayrılan gencecik kardeşimiz fırat da sadece kendi fikirdaşları tarafından anılacaktır.

ruhun şad olsun kardeşim, biz bize yeteriz.
Fırat Çakıroğlu çözüm süreci denilen oyalama ve ülkeyi bölme hilesinin kurbanı oldu, bu gidişle biz daha çok fırat çakıroğlu şehit veririz. Memleketin geldiği duruma bak yazık.
Oynanılan oyunlara kurban gitmiş gençtir. Ne diyelim, allah rahmet eylesin... yenileri eklenecektir kervana, gidişat onu gösteriyor.
pis pisine öldürülen genç kardeşimiz.

tatlı su solcuları ölümünü meşru göstermeye çalışmaktadır.

bu tatlı su solcularının da çoğu pkk sevicisi ve ekşici piçlerden oluşur. burada da var ama nispeten daha azdır. bakarsınız kürtün biri her türlü boku yer bu orospu çocukları hemen sıva işine girişirler, o hümanisttir o çok iyi bir insandır diyerekten. ülkücü ise o kişiye her türlü kötüleme yapılır.

Allah gani gani rahmet eylesin fırat.
Bahçeli'nin zahmet edip cenazesine gitmediği rahmetlidir.
1 aylık kafa izninden sonra ilk entryimi pkklı köpekler tarafından şehit edilen abime hitaben yazıyorum.
abim yolun yolumuzudur şuan 20 yaşındayım son nefesime kadar davamız uğrunda çalışacağım ve sana yapılan hainliğin hesabını pkklı itler sorağım sana söz olsun mekanın cennet olsun kocaman yürekli bozkurt. yiğit gider ismi kalır adamsın: fırat çakıroğlu.
yoldaşım, kandaşım, abim, dava arkadaşımdır. mekanı cennet olsun vesselam. katillerinden hesap sorulacaktır.
güncel Önemli Başlıklar