bugün

Çok yakında dayak yediği videoyu keyifle izleyeceğim orospu çocuğudur.Mümkunse o arkadaşı da tekerli sandalyeye mahkum ederlerse daha çok sevinecegim, bu eleman ayrı destekleyip yaptıklarını onaylayanlar ayrı bi orospu çocuğusunuz siz nasıl türediniz bu memlekette çok merak ediyorum alın vizenisi siktirin gidin nereye gidiyorsanız.
Simdi sen gel bu ve bunlar gibi kahpelerden ulke icin hayir bekle.

Bunlar gelecegin dhkpc destecileri ve hatta devletin savcisini olduren kravatlilarin devami.

Bu ve bunun gibi dol israflari ulkeden acil suriyeye gonderilmeli.
Ya da verin muebbet. Bakalim vatan hainligi nasil oluyormus?...
Odtü de allah yokmuş. Bekle orospu çocuğu, temiz bir dayaktan sonra da aynısını diyebilecekmisin merak ediyorum.
Elemana geçmiş olsun fena ifşa olmuş bunu fazla yaşatmazlar, demekki neymiş öyle klavyeden sallamakla olmuyomuş bu işler.
Edit : bence ankaradan bile kaçmıştır şuan geride dönmez eheh.
Tez vakitte dayak yiyecektir. Gerekli talimatları verdim. Evet
Milletin amına koyacağız, milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen adamlara bir şey yapamayıp garibana aslan kesilen ülkücü itliği de çok komik lan. Bu itler gaza gelince maraş, çorum gibi olaylar vuku buluyor işte. mafya babalarının arkasına sığınıp millete racon kesmeye çalışıyorlar. beyinlerinin yetmediği noktada işi kaba kuvvetle çözmeye çalışan birkaç tek hücreli. sizin nefesiniz bile dünya medeniyetine zarar lan. siz en az akp çomarı kadar çomarsınız. adamlara faşist deyince sinirlenip faşistlik yapıyorlar şimdi bu çomarlık değil de nedir?

ha bu arada fırat çakıroğlu da çomardı, bir düzine adamla birkaç kişiyi dövmeye giderken öldü, eskiden bir can gitti diye üzülürdüm ama artık adalet yerini buldu diyorum.

şimdi pkk'li falan diyen de olur kesin. hayır pkk'nin de amına koyayım sizin de amınıza koyayım. sizin mallığınızı, çomarlığınızı, aptallığınızı görmek için pkk'li olmaya gerek yok.
şu salağı ciddiye alıp d nefret kusanlar komik. kimin ne olduğu zaten belli.
365 günün yaklaşık bi 50sinde falan kendilerine yönelik geçmiş bir olayın anmasını yapan fasist mumsöndü yavrulari için fazlasıyla iddia bi çıkış aslında. Hatta bu başlık altında bile yine konu maras'a corum'a gelmiş. E öyle götunden sikerler işte adamı.

Fırat çakıroğlu'nu öldürdün. Peki, çok devrimci bi hareket güzel. ee sonuç naptın bitirdin mi o hareketi.

Fırat çakıroğlu öldü de kenan mak, şerzan kurt, mahir çetin ölmedi mi? 70lerde iü'de yoldaşsaklarınız paramparça edilmedi mi?
Gün sazak'ı katledince göbek attınız, ertesi gün çorum'da da aynısı yapabildiniz mi?

Neyin peşindesiniz ki hayir yani. Basit bir aritmatik hesabi yaparsak bile mutsuz ayrilirsiniz buradan. Bi gün sazak'a 50 küsür kişi sadece.

Ha bir de şey çok moda şu zamanlarda: git hükümeti eleştir!!11! Sanane ki orospu cocuğu, o partinin işi. Biz burada bireyler arası bi meseleden bahsediyoruz.
Odtü'yü adını kirleten tiptir.
Vakti gelmiştir.
görsel