bugün

beyaz tv'nin başına gelmiş olaydır. futbol yorumcularının yorumlarına sinirlenen taraftarlar kanalı basıp yorumcuları dövmek istemişler. güvenlikleri dövüp geri gitmişler.

bu anlayışta bir toplumda yaşarken en fazla ne bekleyebiliriz ki?
(bkz: galatasaraylıların beyaz tv yi basması)
futbol trollerine iyi olmuştur. güvenlikler dövülmemeliydi kesinlikle yanlış buluyorum fakat insanların tuttukları takımlara bu kadar saçma ve ağır dille konuşulmamalıdır. sen yorumcusun parayı bastıklarında götünü yalarsın o yerden yere vurduklarının.
gerizekali taraftar isidir. goruse hic saygisi yoktur.
cehaletin göstergesidir. Sanane lan, isteyen istediğini desin. itin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı. Dese nolur, demese nolur?
Tepkisiz bırakmak onun için daha büyük bir ceza olacaktı. Şimdi rant sağladı işte.
(bkz: karşıyaka taraftarının ege tv yi basması)
ne kadar boş beleş insan yorumculuktan ekmek yerken, benim taraftarım böyle bi saçmalık yapmış inanın çok görmem.

böyle g*te böyle ya**ak
(bkz: burası türkiye) ancak türkiye'de olabilecek olaydır. Suç o taraftarlarda değil yorumcu diye yıllardır futbolun f sini konuşmayan bu kişileri ekranda tutanlarda. Bu kadar kalitesiz yorumlara bu taraftar azdır.
ehaletin göstergesidir. sanane lan, isteyen istediğini desin. itin duası kabul olsa, gökten kemik yağardı. dese nolur, demese nolur?
tepkisiz bırakmak onun için daha büyük bir ceza olacaktı. şimdi rant sağladı işte.
maalesef insanlarımızın kimlik arayışına sosyolojik olarak hiç bir katkıda bulunamayan ve bu isteği makul yollara kanalize edemeyen eğitim sistemimizin bir tezahürüdür. bir düşünsenize insanlar bir takımın iyi bir taraftarı olarak bilinmektense, iyi bir sanatçı, akademisyen, sporcu veya işinde uzman olmanın daha önemli olacağını düşünselerdi futbolcular onların paralarıyla ferrariye binerken, kendileri onların durumunu korumak için o kanala otobüslerle giderler miydi?
hayvanlardan özür dileyerek söylemek isterimki,hayvan oğlu hayvanliktir.