bugün

başlık gayet açık ama tanım yapmadan geçemeyeceğim.

sevgilinin hal ve hareketlerini futbol yorumcularıyla anlatıp bir de onlara danışmaktır. fikir edinme açısından güzel olur bence. hal hareket dediysem genel olarak hal hareketler. gidip de adamlara şey anlatmayın... tövbe tövbe. neyse. faydalı bir eylem olabileceği kanaatindeyim. mesela rıdvan dilmen'den başlamalı bu işe:

+ rıdvan hocam, pelinsu hakkında ne düşüyorsun?
r.d: pelinsu ilişkinin her iki yönünü de yürütebilen bir kız değil. fizik olarak da yetersiz gibi görünüyor. ben sana bank asya'dan 20 tane pelinsu bulurum. bir alex değil bence.
+ alex erkek zaten, niye olsun hocam? ibne miyim ben?
r.d: orası da var tabii.

+ peki sergen yalçın, sizce pelinsu yeterli bir sevgili mi?
s.g: çıkar sarı saçlarını, pelinsu öyle aman aman bi kız değil. pelinsu kızı*sevgilisiyle bir bütün olamıyor. bir sürü kız vardı böyle. şimdi neredeler. mesela zamanında benim angelina jolie ile çıkma olaylarım vardı, kadın bi araştırmış, reddetti.

+ sayın üründül, pelinsu size göre nasıl bir kız?
ö.ü: pelinsu, megan fox tipi çağdaş sevgiliye güzel bir örnek ama kollektif uyumu ve adam geçme özelliği yok.
+ ya demek öyle.

+ peki ercan taner siz ne diyorsunuz?
e.t: pelinsu, taktı sevgiliyi koluna, pelinsu bara doğru ilerliyor, köşeyi dönerse tehlike pelinsu döndü ve girdiiiii. bara girdi. kim girdi, pelinsu girdi.
+ tamam abi sakin.
(bkz: copy paste)
evet sevgili ahmet çakar bu yıl gerdek olur mu yoksa sürpriz bi sevgilimi şampiyon olur.
+ Sergen yalçına soralım birde, sergen hocam kimsingül hakkındaki düşünceleriniz neler.
- Oktayberkcim, üzülerek söylüyorum sıkıntı var.
gökmen özdenak' a soralım bir de pelinsu' yu;

en başta pelinsu böyle nasıl desem anadın mı o kalça filan mesela ki avrupa' da böyle değil bu. şimdi biz orada taam mı böyle dekolteli ki ben gördüm bunu bana dedi abi buralarda böyle ama türkiye' de pelinsu yani giyecek, giymeli. ben bunu baştan beri söylüyorum öyle burada avrupadaki gibi değil şimdi öyle ki sevgiliye dayalı düzen var burada. pelinsunun amunogyym ortaya alıyo kanat yok kanada alıyo orta yok
bi alexis texas değil şeklinde olur rıdvana sorarsan.
(oktay)

büşra bitmiş. hayırlı olsun.