bugün

futbolu sadece servet, baki, alpay, rahim, ali eren gibi adamlardan sananların yorumudur.
premier lig i izlememiş insan yorumudur.
- futbol çok kaba bi spor bence burcu, keşke yasaklansa!
- hay allah, ben amatör olarak futbol oynuyorum burak, bu akşam antremanımız var hatta kızlarla.
- hadi yaaa!
- evet, sen de gel izle diycektim ama, madem hoşlanmıyosun.
- aa, ne hoşlanmaması, aşk olsun! amerikan futbolunu dediydim ben demin... ne o öyle ayı gibi!
Yumuşak diye tabir edilen veya sevgilsinin ilgisini yitiren insan türünün futbol hakkında kurdugu cümlelerin vazgecilmezi
bir shevchenko golü gördükten sonra bir ronaldinho çalımı gördükten sonra organize gelişen bir ataktan sonra bir beckham ortası,bir alex serbest vuruşu gördükten sonra futbol a kaba diyen şahıslar bir kere daha oturup düşünmeli.
tüm kabahat toptadır. topunda kabahati yuvarlak olmasıdır. düz olsun bak bi kabalık kalıyo mu?
yanlış bir düşünce.kaba olan futbol değil taraftarlardır. (bkz: eskiden böylemiydi)
nerdeyse bütün maçları izleyen, fırsatını yakaladıkça maça da giden, sık kullanılanlar klasörünün yarısından çoğu futbol içerikli siteler olan yurdum gencinin çevresindeki bayanları etkileme aracı olarak kullandığı cümle.

şaşalsu: siz erkekler futbolu neden bu kadar seviosunuuaağğasss

yurdum genci: haklısın gerçekten. ben de hiç sevmem.

şaşalsu: inanmıyoruoooğğğmm!!!

yurdum genci: futbol çok kaba bir spor. *

şaşalsu: süpeeeeeeer!