bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    nerdeyse bütün maçları izleyen, fırsatını yakaladıkça maça da giden, sık kullanılanlar klasörünün yarısından çoğu futbol içerikli siteler olan yurdum gencinin çevresindeki bayanları etkileme aracı olarak kullandığı cümle.

şaşalsu: siz erkekler futbolu neden bu kadar seviosunuuaağğasss

yurdum genci: haklısın gerçekten. ben de hiç sevmem.

şaşalsu: inanmıyoruoooğğğmm!!!

yurdum genci: futbol çok kaba bir spor. *

şaşalsu: süpeeeeeeer!

2 ... fth
  2. .
    yanlış bir düşünce.kaba olan futbol değil taraftarlardır. (bkz: eskiden böylemiydi)
    ... kekistanlihobbit
  3. .
    tüm kabahat toptadır. topunda kabahati yuvarlak olmasıdır. düz olsun bak bi kabalık kalıyo mu?
    ... karga
  4. .
    bir shevchenko golü gördükten sonra bir ronaldinho çalımı gördükten sonra organize gelişen bir ataktan sonra bir beckham ortası,bir alex serbest vuruşu gördükten sonra futbol a kaba diyen şahıslar bir kere daha oturup düşünmeli.
    1 ... can1907
  5. .
    Yumuşak diye tabir edilen veya sevgilsinin ilgisini yitiren insan türünün futbol hakkında kurdugu cümlelerin vazgecilmezi
    ... blackjack
  6. .
    - futbol çok kaba bi spor bence burcu, keşke yasaklansa!
    - hay allah, ben amatör olarak futbol oynuyorum burak, bu akşam antremanımız var hatta kızlarla.
    - hadi yaaa!
    - evet, sen de gel izle diycektim ama, madem hoşlanmıyosun.
    - aa, ne hoşlanmaması, aşk olsun! amerikan futbolunu dediydim ben demin... ne o öyle ayı gibi!
    1 ... yagmurbesleyen
  7. .
    premier lig i izlememiş insan yorumudur.
    ... entel fortcu
  8. .
    futbolu sadece servet, baki, alpay, rahim, ali eren gibi adamlardan sananların yorumudur.
    ... chic0
kapat