bugün

an itibariyle tivıtırda açılan ve sözlük içi durumları deşifre edeceğini iddia eden hesap.

ilk tiviti de şu:

"Kim kimin tetikçiliğini yapıyor. Uludağ sözlükteki tüm çarpık ilişkiler buradan belgeleriyle deşifre edilecek."

o değil de, ağbi ağır işsizsiniz lan. allah ıslah etsin.

edit: link isteyen zalımlar için: https://twitter.com/AvniUludag
Ardında moderasyonun olması muhtemel yeni ifşacımızdır. Vatana millete hayırlı olsun.
beyni olmayanların uğraştığı işlerdir. meme ifşası falan olacaksa ama destekleyebilirimdir. oh memeleeer...
kim olduğu henüz belli olmayan twitter kullanıcısı. henüz 3 tweet atmış bakalım neler çıkacak karşımıza.
şizofreni yaşayan bir uuser'ın haykırışları olacak sayfa. böyle işlere ne gerek var? uludağ sözlük ne ki?
mutlak suretle geri zekalı olduğu çok açık olan daha önceleri kendi kendine küfür etmesiyle meşhur olmuş bir sosyal medya kaşarının hesabı.

(bkz: mutlubaykus/#24559097)

her kimse kafam girsin...net!
nick the chopper adlı silik yazardır kendisi. ya adam nerden baksan 50 yaşında ama uğraştığı şeylere bak acıdım valla yazık yani bi insan bu kadar mı boş olur.
ilk tweet ile bu başlığın peş peşe olması sebebiyle bir şüphelimiz de başlığın sahibidir. dakikalar içinde tesadüfen görüp de başlığını açmak ne kadar inandırıcı acaba? bir de abi ağır işsizsiniz ayakları falan.

ek: abi değil ağbi imiş. fiyasko.
Sweet lady süt oğlanını da hallet ağbi. Göte göt dedim deyu üç gün çaylak oldum. Lütfen. ModerAsyondan umudumus yohtur. Bize bahmirler.
asenanıntakendisi nickli sözlük şizofreninin yeni icadı.
fuat avniyim ayağına sözlükteki karıya kıza yazacak olan yazardır. yalnız yöntem iyi müdür yöntem şahane.
elinde 1 haftalık belgeler olduğunu, bunları yayınlayacağını iddia eden tivitçi arkadaş.

iyi de senin o elindeki belgeleri biz aylar önce yayınlamış, hedefindeki şizofren arkadaşı hayata küstürmüş, insan içine çıkamayacak hale sokmuştuk zaten.

yeni bir belge yayınla, bizim aylar önce yayınladıklarımızı değil. onları zaten artık herkes biliyor.
fatihintakendisi adlı yazarla bi derdi olan kullanıcı.
kimse iplemeyince kaybolup gitmiştir. enson 24 temmuz'da yazmıştır son iletisini.