bugün

yapılmıştır..

http://www.milliyet.com.t...kirmizi%20kart&ver=82

bu iş hayra alamet değil.. bir gol için o riske değer mi? domalsaydın bir de.. ya bir önceki pozisyondan sana kini olan kaleci sereni açık olan o göte.. off düşünmek bile istemiyorum..
ayrıca bunun sınırı nereye çizilecek.. kalecinin dikatini çekmek için ileri uç elemanlarının penaltı noktasında yiyiştiği maçlar görecek miyiz? ya defans bloğu, onlar ne olacak? katılacaklar mı bu tutku denizine?
peki dikkatini dağıtmamak için adanmış oyuncuların sonu ne olacak?

- oğlum yanlış mı görüyorum yoksa bizim kalecinin ağzına mı veriyorlar? allahıma itabıma çıkarttı herif..
+ olm dikkatimi dağıtma frikik var..
* lololmom..
- ne diyo lan?
+ barajı sağa çek biraz diyor..

haha..

bir de resimde bir şey dikkatimi çekti.. kale arkasında duran en soldaki herif ile sağdaki sarı ceketlinin tiplere bakın.. o ne şoktur.. sanırım catania'lı oyuncudaki emanet sağlam.. hele soldaki beyniden vurulmuşa dönmüş..

bu ne lan? ben bundan sonra malatyasporlu nuri olsam, direkt çıkartırım baba her kornerde.. valla.. kalecide moral namına bir şey kalmaz.. misilleme için rakip takım da çıkartır.. santrada sevişenler mi dersin, şeref tribününde inleyenler mi?
jogo bonito..
(bkz: sahada şortunu indiren futbolcu)
basketbolda, rakip takım serbest atı$ kullanırken pota arkasındaki taraftarın çıplak kadın posteri açmasına benzeyen, dikkat dağıtmaya yarayan eylem.
Türk oyuncular yapsa futboldan hatta erkeklikten men edilebilecekleri bir davranış.*