bugün

şaşırdığım erkektir. aşırı derece ince ruhlu olmasından şüphelenilmesi gerekir.
kısaca french denir. böyle uçları sadece boyalı, küt küt bi de. beyazı güzel. nasıl da bildim ama. evet.
kızların yaptığı herşeyi instagram twitter veyahut facebooka atmasından kaynaklı bir durumdur. ister istemez öğreniyorlar.
sıradan erkektir. bilmeyen mi kaldı. ayrıca ince ruhla alakası yoktur, sadece seksi.
normal erkektir.

benn bilmiyodum, adını duydum ama hala bilmiyorum.
sıradan bir erkektir.

hemen herkes biliyor zaten.
Tırnak uçlarını törpüyle düzeltip eşit boyda olmalarını sağlayın. Fransız manikürü yapabilmek için tırnak boyunun çok kısa olmaması gerekir.
Oje fırçasının bir tarafını şişeye sürerek üzerindeki ojeyi akıtın. Ojesiz tarafı tırnağa paralel tutup tırnak ucunu boyayın. Kolaylık olması açısından uygulamaya serçe parmaktan başlamak gerekir.
Tırnak uçlarındaki oje tamamen kuruyunca tırnağın tamamına rakı beyazı ya da şeffaf oje sürün.
Tırnak uçlarında kullanılan beyaz oje mat veya kireç tonlardaysa uçlarını boyamadan önce tırnağın tamamına bir kat rakı beyazı sürebilirsiniz. Böylece manikür daha doğal duracaktır.

not: erkeğim. google'dan kopyaladım.
Siradan ve vasat olabilecegi gibi son derece kulturlu ve entellektuel de olabilir. Bu bilgi statu belirlemez.
fantazisi vardır.
Fransızca bölüm okumuş erkektir. Alakalı olsun olmasın içinde "french" olan her şeyi öğreniyorsunuz;
French oje, french window, french kiss, french se...ee neyse, biliriz yani...
nasıl yapıldığını bilenin yanında esamesi okunmaz.
6 teyzeyle büyümenin yan etkileri.
son zamanlarda sevgilisi olmuştur.
sevdiği kızla yakından ilgilenen, yaptığı değişiklikleri anında fark eden erkektir. çoğu zaman sevgilisinin saçındaki değişikliği farketmeyen erkeklerin aksine kızlar tarafından çok sevilen erkeklerdir.
benimdir. lisede iki üç kaşarla yakın idik, öğrendik.
geçenlerde kadıköy metrosunda denk geldiğim erkek tipidir. 13-14 yaşlarında yanıma oturan 2 ergen kulağımda kulaklık olduğunu görüp kendi aralarında konuşmaya başladılar. bakın atmıyorum ama bu tip ojenin kadınlarda ne kadar şık ve bakımlı gösterdiğinden bahsettiler. bunları duyunca evde bin bir çaba ile yapmaya çalıştığım ve yaklaşık 1 saatimi alan frenchlerim bayağı hoşuma gitmeye başladı. bu ergenlerin gazıyla 1-2 hafta daha yenileyip, frenchlerimle havalı havalı gezdim. sonraki haftalar düz oje sürüp geçtim tabi. kim uğraşacak o kadar.
bazı zamanlar hayat kurtarır dediğimdir. -saçlarını kestirirken perçem bıraktır sana çok yakışır. diyen erkekle aynı kişidir. kız arkdaşının yeni bir güne ne giyeceğine karar verememesinin ağırlığını da aynı oranda arttırır. psikolojisini bozar lan kızın.
french oje nin ne olduğunu bilmeyen, bilen erkekleri 'top lan bu' cümlesiyle yargısız infazda bırakan kıskanç erkeklerde vardır tabiki.
'bir o kaldı bilmediğimiz, aman bilsek ne işe yarayacak, gereksiz bilgi! diye hayıflanırlar. fazla bilgi göz çıkarmaz be arkadaşım *
kız arkadaşının oje setine 150 lira ödedikten sonra sikke sikke öğrenilen şeydir.
parmaklarını öpüyorsun hani.

o değil mi yoksa ya?
4 kiz arasinda buyumus olabilir.
vurduruyordur.
hoş değildir. bilmesin arkadaşım biz pirlonun frikik gollerinden bahsediyor muyuz?
(bkz: bakire değildir)
bendirim.
Ama asırı ince ruhluluk yok gerekirse sevdigim kıza yaparımda.
Benim o erkek.

6 ay kadar kozmetikçide çalışınca ister istemez öğreniliyo, daha neler var bende bi bilseniz sözlük.
8 tane karşı cinsten kuzeniniz ile beraber büyüdüyseniz benim gibi, ağda yapmaya kadar bilirsiniz çoğu şeyi*
Benim o erkek.