bugün

büyük ortadoğu projesi kapsamında kurulmak istenen ülke.
ulus devlet anlayışının etkisini kaybettiğini ve kürtlerinde *böyle bişey
istemediğini düşünürsek kurulması pek de muhtemel olmayan ülke.
kurulsa bile önündeki free anlamsız olur daha çok amerika'nın tekelinde olur.
(bkz: özgür kürdistan)

görsel
(bkz: açtım gel) *
free kürdistan işin kılıfıdır. bununla yapılmak istenen siyonist israilin büyük ortadoğu projesiyle bu toprakları kendilerine katmaktır. (bkz: bop)
bazı teorilere göre; israil'in sahip olmak istediği bölge. tabi kendi adı ile değil, kürt halkını kullanarak. bop'un asıl amacıda buymuş. bop'un kurulma amacıda; ortadoğu'daki kaynaklara sahip olabilmekmiş. abd götüne sokacakmış. müslüman ülkeleri birbirine düşürmek, açlığa ve sefalete sürüklemek, türk ve kürt halkını birbirine düşürmek en temel görevmiş bu projede. bop eş başkanıda, bizim tayyip. açılım maçılım ayaklarına abd'nin köpeği olunuyor. israil'e sözde one minute'lar söyleniyor. ve halk uyutuluyor.

fazla mı teori üretiyoruz acaba? cidden kıçımız filan mı açık kaldı ki? yoksa gerçekten böyle mi?
--spoiler--
sorular sorular aklımdaki sorular at bunları kenaraaa. çünkü karşımdaki yeter banaa. şappur şuupur beni öp çıttır çıttır beni yee.
--spoiler--
(bkz: ismail yk)

ne diyordum;

neyse, böyle söylüyorlar işte. bir düşünün diye şeyettim.
ücretsiz indirilebilen program.
filistin için ne diyorsam kürdistan içinde onu diyorum. özgürlük reyisler, bir çocuk anadilini konuşamıyorsa konuşmasına izin verilmiyorsa orda bir sorun var demektir.
ingilizcesi free oil olan tamlamanın zazacası...
http://www.yg.yenicaggaze...bergoster.php?haber=82533
diye yazılır great israel diye okunur.
kürdistan v1.1'in trial versiyonu.

yükledim şimdi mezopotamya'da güzel koloniler kuruyorum, habur'a komşu kamplar falan. çok eğlenceli.

farmville'i beğendiyseniz bundan vazgeçemeyeceksiniz!!1
catalonia is not spain den sonra bir de bu mu çıkmış. not free kurdistan hatta not kurdistan.

benim bildiğim tek kürdistan iran'ın en batısındaki eyaletidir.